Körös Kupa – Sándor Tamás Emlékverseny erdemények

koroskupa2

A SZARVASI KAJAK-KENU VÍZISPORT ÉS SZABADIDŐ CLUB ÉS A BMKKSZ ÁLTAL MEGRENDEZÉSRE KERÜLT
KÖRÖS KUPA – SÁNDOR TAMÁS EMLÉKVERSENY

A verseny ideje: 2008. június 7. – június 8. (szombat – vasárnap)

Nevező egyesületek:
BSZHSE, Szarvas, Körös-Kajak SE, Békés, DSZVSE, Hódy Sport Tata, BSE, MTK, UKSC, Algyő, Esztergom, SZTIHE, Ráckeve, Démász, Magyar Kanizsa, Csongrád, Graboplaszt Győr

 
2008. június 7. – szombat délután – Hosszútáv
Időjárás: Felhős időben, szélcsendben, 24 ºC hőmérsékleten kezdődött a verseny.

K-1 ffi felnőtt 10.000 m
9. Bakula Pál  Szarvas

MK-1 gyermek fiú I. évf. 2000 m
3. Kiszely Tamás  Szarvas

MK-1 gyermek fiú II. évf. 2000 m
2. Csípai Tamás  Szarvas
3. Sztankovics Tamás  Szarvas
6. Sárkány Dávid  Szarvas
8. Krizsánszki Márk  Szarvas

K-1 női ifi VII-VIII. évf. 4000 m
4. Szenteszki Regina  BSZHSE

MK-1 gyermek leány I-II. évf. 2000 m
3. Herceg Anita  BSZHSE
4. Varga Anita   Szarvas
6. Kanti Eszter  BSZHSE

K-1 serdülő fiú V. évf. 4000 m
3. Váncsodi Norbert V. Szarvas
4. Rusz Tamás  BSZHSE

K-2 kölyök leány III-IV. évf. 4000 m
4. Bohák Boglárka – Bohák Annamária BSZHSE

K-1 kölyök leány III. évf. 4000 m
1. Fazekas Györgyi  Szarvas

K-1 kölyök leány IV. évf. 4000 m
2. Kovács Judit  BSZHSE
4. Bátor Fruzsina  Szarvas

K-1 kölyök fiú IV. évf. 4000 m
5. Takács Richárd  BSZHSE
10. Tóth Máté   Szarvas

K-1 ffi felnőtt 200 m
3. Fazekas Nándor  Szarvas

K-4 ffi felnőtt 200 m
3. Kiszely Zoltán – Körmendi Péter – Boruzs Gábor – Székács Miklós Szarvas
 

2008. június 8. – vasárnap délelőtt – Rövidtáv
Időjárás: Fátyolfelhős idő, szélcsend, 20 ºC.

K-1 ffi felnőtt 1000 m II. ef.
4. Huszár Levente Szarvas

K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000 m I. ef.
2. Kovács Tamás  BSZHSE

K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000 m II. ef.
1. Fazekas Nándor Szarvas

K-1 kölyök fiú IV. évf. 1000 m I. ef.
4. Bogár Gábor  Szarvas
8. Tóth Máté  Szarvas

K-1 kölyök fiú IV. évf. 1000 m II. ef.
2. Takács Richárd BSZHSE
6. Megyik Áron  Szarvas

K-1 női felnőtt, ifi 1000 m
3. Szenteszki Regina BSZHSE

K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000 m Döntő
1. Fazekas Nándor Szarvas
3. Kovács Tamás  BSZHSE

K-1 ffi felnőtt 1000 m Döntő
10. Huszár Levente Szarvas

K-1 kölyök fiú IV. évf. 1000 m
4. Bogár Gábor  Szarvas

K-1 serdülő fiú V. évf. 1000 m
6. Rusz Tamás  BSZHSE
7. Mrena Lajos  BSZHSE

K-1 serdülő leány V-VI. évf. 1000 m
1. Bodonyi Dóra  BSZHSE
4. Lós Judit   Szarvas

K-1 kölyök leány IV. évf. 1000 m
1. Fazekas Györgyi Szarvas
3. Fazekas Dóra  Szarvas
4. Kovács Judit  BSZHSE
9. Bátor Fruzsina Szarvas

K-2 ffi felnőtt 1000 m Döntő
6. Kovács Attila – Huszár Levente Békés-Szarvas

K-2 serdülő fiú VI. évf. 1000 m
4. Kovács Tamás – Mrena Lajos BSZHSE

K-2 serdülő leány V-VI. évf. 1000 m
1. Bodonyi Dóra – Jócsik Petra  BSZHSE – Graboplaszt
2. Lós Judit – Bátor Fruzsina  Szarvas

K-2 kölyök fiú IV. évf. 1000 m
2. Megyik Áron – Bogár Gábor Szarvas

K-2 kölyök leány IV. évf. 1000 m
1. Fazekas Dóra – Kéri Virág Körös-Kajak SE – Szarvas

MK-1 előkészítő fiú 500 m
4. Emődi Máté  Szarvas
5. Terhes Tibor  Szarvas
6. Hortobágyi Máté  Szarvas

MK-1 gyermek leány III. évf. Szabadidő 500 m
3. Springel Kitti  Szarvas

K-1 ffi felnőtt 500 m I. ef.
5. Bakula Pál   Szarvas

K-1 serdülő fiú VI. évf. 500 m I. ef.
1. Fazekas Nándor  Szarvas
2. Kovács Tamás  BSZHSE

K-2 ffi felnőtt 500 m I. ef.
1. Kovács Attila – Huszár Levente Békés-Szarvas

MK-1 gyermek fiú I. évf. Szabadidő 500 m
2. Darabos Richárd Szarvas
3. Springel Márk Szarvas
4. Polgár Patrik Szarvas

MK-1 gyermek fiú II. évf. Szabadidő 500 m
3. Hortobágyi Pál Szarvas
4. Pillár Dániel  Szarvas

K-1 női felnőtt, ifi 500 m
5. Szenteszki Regina BSZHSE

K-1 serdülő fiú VI. évf. 500 m Döntő
1. Fazekas Nándor  Szarvas
3. Kovács Tamás  BSZHSE

K-1 serdülő fiú V. évf. 500 m Döntő
8. Kitajka Béla  Szarvas

K-2 ffi felnőtt 500 m Döntő
5. Kovács Attila – Huszár Levente Békés – Szarvas

MK-1 gyermek leány I. évf. Szabadidő 500 m
1. Dombvári Rebeka Szarvas
3. Szécsi Ágnes  Szarvas

K-2 serdülő leány V-VI. évf., ifi 500 m
1. Bodonyi Dóra – Jócsik Petra  BSZHSE-Graboplaszt

K-2 serdülő fiú V. évf. 500 m
2. Váncsodi Norbert – Kitajka Béla  Szarvas