in

Korai öröm

A megyei II. osztályt vezető Körösladányt fogadta a szentandrási Hunyadi. A hazaiak keményen kezdtek, a vendégek meg nem maradtak adósok, így a bíró hurutosra sípolta magát, a végére csak elővette a pirosat is, és lezavart egy ladányit. Az első félidő a két kapu közötti meddő szaladgálással telt, a fordulás gól nélküli döntetlennel történt. A szentandrásiaknak felsejlett egy otthon tartott 1 pont.

A második félidőben Csípai Csaba kétszer került szinte ugyanolyan helyzetbe, a másodikat be is vágta, de a vendégek kiegyenlítettek. A szentandrási szurkolóknak már két ellenfelük volt, a körösladányiak és az óra. Mikor Sinka Attila megszerezte a második gólt, már csak az óra maradt. Sajnos bőven a vége előtt a vendégek sok helyzetük egyikét kihasználva döntetlenre hozták a meccset, így 2:2 lett a végeredmény.