Connect with us

Sport

Körös Kupa – Sándor Tamás Emlékverseny

koroskupa090713

koroskupa090713

 

KÖRÖS KUPA – SÁNDOR TAMÁS EMLÉKVERSENY

 

A verseny helye: Szarvas, Holt-Körös ág városi strand előtti szakasza

 

A verseny ideje: 2009. július 11. – július 12. – szombat – vasárnap

 

Nevezett egyesületek:

BSZHSE, Szarvas, Körös-Kajak SE (Gyomaendrőd), Békés, Bakokajak AVSE, DSZVSE, Tata, MTK, SZTIHE, Démász-Szeged, Mezőgép, Csongrád,  Magyar Kanizsa, Váci Hajó, SZVSI

2009. július 11. szombat délután – HOSSZÚTÁV

Időjárás: Enyhén felhős, enyhén szeles idő, hőmérséklet 26C.

1. 15.00 K-1 ffi felnőtt 10.000 m

1. Badar Gergő                    BSZHSE                   10 pont

2. Csőke Zsolt                      Körös Kajak SE         8 pont

3. Waltner István                 Bakokajak AVSE       7 pont

4. Bodonyi Dóra                  BSZHSE                     6 pont

2. 15.10 MK-2 gyermek fiú I. évf. 2000 m

1. Zvara Tibor – Kiszely Tamás                Szarvas                     10 pont

2. Molnár Ábel – Kuli István                     Szarvas                       8 pont

3. 15.15 MK-1 gyermek fiú I. évf. 2000 m

2. Szabó Márk                      Körös Kajak SE                     8 pont

3. Székely Endre Péter      Körös Kajak SE                     7 pont

4. Fabó Ferenc                    BSZHSE                                 6 pont

 

 

4. 15.20 K-2 serdülő leány V. évf. 4000 m

1. Ágoston Kata – Kéri Virág                    Körös Kajak SE       10 pont

5. 15.25 K-1 serdülő leány V-VI. évf. 4000 m

1. Fazekas Dóra V. évf.                 Szarvas         10 pont

6. 15.35 MK-2 gyermek fiú II. évf. 2000 m

2. Bótos Atilla – Varga Gergő                               Körös Kajak SE         8 pont

3. Bontovics Bence – Springel Márk                  Szarvas                      7 pont

6. Pintér Gergő – Székely László                        BSZHSE                     4 pont

7. 15.40 MK-1 gyermek fiú II. évf. 2000 m

1. Csatári Bence                 Körös Kajak SE       10 pont

2. Varga Richárd                 Körös Kajak SE         8 pont

3. Stefanek László              Szarvas                       7 pont

8. 15.50 K-2 serdülő fiú V-VI. évf. 4000 m

1. Rusz Tamás – Mrena Lajos                  BSZHSE                   10 pont

9. 15.55 K-1 serdülő fiú VI. évf. 4000 m

2. Váncsodi Norbert                       Szarvas                       8 pont

4. Köpe András                   Körös Kajak SE         6 pont

9. Litauszky Tibor                Körös Kajak SE         1 pont

10. 16.00 K-1 serdülő fiú V. évf. 4000 m

1. Gellai Tamás                   Körös Kajak SE       10 pont

2. Bogár Gábor                    Szarvas                       8 pont

5. Takács Richárd               BSZHSE                     5 pont

6. Megyik Áron                    Szarvas                       4 pont

12. 16.10 MK-1 gyermek leány I. évf. 2000 m

1. Varga Anita                      Szarvas                     10 pont

2. Homonnai Luca              Szarvas                       8 pont

3. Hanyecz Gitta                  Körös Kajak SE         7 pont

5. Kanti Anna                      BSZHSE                     5 pont

13. 16.15 K-2 kölyök leány IV. évf. 4000 m

1. Lővei Kitti – Lővei Fanni                                               Körös Kajak SE       10 pont

15. 16.30 K-1 kölyök leány IV. évf. 4000 m

1. Fazekas Györgyi             Szarvas                     10 pont

4. Tímár Tímea                     Körös Kajak SE         6 pont

6. Rákosfalvi Dóra              Körös Kajak SE         4 pont

8. Springel Kitti                    Szarvas                       2 pont

16. 16.35 K-1 kölyök leány III. évf. 4000 m

3. Csatári Zsófia                  Körös Kajak SE         7 pont

18. 16.45 MK-1 gyermek leány II. évf. 2000 m

3. Dombvári Rebeka           Szarvas                       7 pont

4. Szabó Alexa                    BSZHSE                     6 pont

6. Kanti Dorottya                 BSZHSE                     4 pont

19. 16.50 K-2 kölyök fiú III-IV. évf. 4000 m

2. Szrnka Zoltán – Sztankovits Tamás               Szarvas                       8 pont

20. 16.55 K-1 kölyök fiú IV. évf. 4000 m

3. Bukovszky Péter             Körös Kajak SE         7 pont

4. Kurilla Zsolt                     Körös Kajak SE         6 pont

8. Pintér László                   BSZHSE                     2 pont

21. 17.00 K-1 kölyök fiú III. évf. 4000 m

1. Bodonyi Ádám                BSZHSE       10 pont

2. Hortobágyi Pál                Szarvas           8 pont

3. Sárkány Dávid                Szarvas           7 pont

23. 17.10 MK-1 kölyök fiú III. évf. 4000 m

2. Epresi Konrád                 Körös Kajak SE         8 pont

24. 17.15 MK-1 kölyök leány III. évf. 4000 m

1. Bela Lili                            Körös Kajak SE       10 pont

3. Litauszky Gréta               Körös Kajak SE         7 pont

5. Kanti Eszter                     BSZHSE                     5 pont

25. 17.45 K-1 ffi felnőtt 200 m

1. Fazekas Nándor             Szarvas

3. Rohony Balázs               Szarvas

4. Huszár Levente              Szarvas

26. kb. 18.00 K-1 női felnőtt 200 m

1. Bodonyi Dóra                  BSZHSE

27. kb. 18.20 K-2 ffi felnőtt 200 m

2. Rohony Balázs – Huszár Levente      Szarvas

28. kb. 18.30 K-2 női felnőtt 200 m

1. Bodonyi Dóra  – Terék Vivien                                      BSZHSE-Mezőgép

29. kb. 18.45 K-4 ffi felnőtt 200 m

1. Körmendi Péter – Varga Zsolt – Rohony Balázs – Huszár Levente                   Szarvas

2. Megyik Áron – Bogár Gábor – Váncsodi Norbert – Fazekas Nándor                  Szarvas

 

 


2009. július 12. – vasárnap délelőtt – RÖVIDTÁV

Időjárás: Enyhe É-i szél, derült égbolt, hőmérséklet: 21C.

34. 9.20 K-1 kölyök fiú IV. évf. 1000 m I. ef.

3. Bukovszky Péter             Körös Kajak SE

4. Sztankovits Tamás         Szarvas

7. Pintér László                   BSZHSE

35. 9.25 K-1 kölyök fiú IV. évf. 1000 m II. ef.

2. Bodonyi Ádám                BSZHSE

4. Kurilla Zsolt                     Körös Kajak SE

5. Szrnka Zoltán                  Szarvas

36. 9.30 K-1 kölyök leány IV. évf. 1000 m I. ef.

1. Lővei Kitti                         Körös Kajak SE

2. Fazekas Györgyi             Szarvas

4. Tímár Tímea                     Körös Kajak SE

8. Csatári Zsófia                  Körös Kajak SE

 

37. 9.35 K-1 kölyök leány IV. évf. 1000 m II. ef.

3. Lővei Fanni                     Körös Kajak SE

4. Rákosfalvi Dóra              Körös Kajak SE

6. Springel Kitti                    Szarvas

38. 9.40 K-1 ffi ifi 1000 m DÖNTŐ

1. Kiss Csaba                      Körös Kajak SE       10 pont

5. Csőke Zsolt                      Körös Kajak SE         5 pont

6. Tímár Richárd                  Körös Kajak SE         4 pont

40. 9.50 K-1 női felnőtt-ifi 1000 m

2. Bodonyi Dóra serd         BSZHSE                     8 pont

41. 9.55 K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000 m DÖNTŐ

1. Gyarmati Balázs              Körös Kajak SE       10 pont

3. Váncsodi Norbert                       Szarvas                       7 pont

4. Köpe András                   Körös Kajak SE         6 pont

42. 10.00 K-1 serdülő fiú V. évf. 1000 m

1. Tótka Sándor                   Körös Kajak SE       10 pont

2. Gellai Tamás                   Körös Kajak SE         8 pont

6. Takács Richárd               BSZHSE                     4 pont

43. 10.05 K-1 kölyök fiú IV. évf. 1000 m DÖNTŐ

5. Bukovszki Péter              Körös Kajak SE         5 pont

6. Bodonyi Ádám                BSZHSE                     4 pont

7. Sztankovics Tamás        Szarvas                       3 pont

8. Kurilla Zsolt                     Körös Kajak SE         2 pont

10. Szrnka Zoltán               Szarvas

 

44. 10.10 K-1 kölyök leány IV. évf. 1000 m DÖNTŐ

1. Lővei Kitti                         Körös Kajak SE       10 pont

4. Fazekas Györgyi             Szarvas                       6 pont

5. Lővei Fanni                     Körös Kajak SE         5 pont

7. Tímár Tímea                     Körös Kajak SE         3 pont

9. Rákosfalvi Dóra              Körös Kajak SE         1 pont

45. 10.15 K-1 serdülő leány VI. évf. 1000 m

1. Farkas Szilvia                  SZTIHE         10 pont

2. Simák Csenge                Szarvas           8 pont

3. Urbán Emese                  SZTIHE           7 pont

Nem jelent meg a rajtnál: Vidéki Vivien – Szolnok

 

 

46. 10.20 K-1 serdülő leány V. évf. 1000 m

1. Fazekas Dóra                  Szarvas                     10 pont

3. Ágoston Kata                   Körös Kajak SE         7 pont

47. 10.25 K-2 ffi felnőtt-ifi 1000 m

1. Kiss Csaba – Köpe András                 Körös Kajak SE       10 pont

4. Csőke Richárd – Tímár Richárd          Körös Kajak SE         6 pont

6. Hunya Péter – Kondor Balázs             Körös Kajak SE         4 pont

48. 10.30 K-2 női felnőtt – ifi 1000 m

2. Bodonyi Dóra – Terék Vivien               BSZHSE – Mezőgép          10 pont

49. 10.35 K-2 serdülő fiú VI. évf. 1000 m

3. Gyarmati Balázs – Tótka Sándor         Körös Kajak SE                               10 pont

4. Bogár Gábor – Váncsodi Norbert        Szarvas                                              8 pont

7. Rusz Tamás – Mrena Lajos                  BSZHSE                                            4 pont

51. 10.45 K-2 kölyök fiú IV. évf. 1000 m

1. Bukovszky Péter – Kurilla Zsolt           Körös Kajak SE       10 pont

52. 10.50 K-2 kölyök leány IV. évf. 1000 m

1. Lővei Kitti – Lővei Fanni                                   Körös Kajak SE       10 pont

4. Bela Lili – Litauszky Gréta                                Körös Kajak SE         6 pont

7. Kanti Eszter – Szabó Alexa                              BSZHSE                     3 pont

53. 10.55 K-2 serdülő leány V-VI. évf. 1000 m

3. Bátor Fruzsina – Fazekas Györgyi                 Szarvas           7 pont

4. Csató Henrietta – Lipcsei Erika                       Békés              6 pont

54. 11.00 K-1 serdülő fiú VI. évf. 500 m I. ef.

2. Gyarmati Balázs              Körös Kajak SE

3. Kitajka Béla                      Szarvas

55. 11.05 K-1 serdülő fiú VI. évf. 500 m II. ef.

6. Litauszky Tibor                Körös Kajak SE

58. 11.20 K-1 serdülő leány VI. évf 500 m

1. Simák Csenge                Szarvas         10 pont

59. 11.25 K-1 serdülő leány V. évf. 500 m

1. Kéri Virág                         Körös Kajak SE       10 pont

2. Fazekas Dóra                  Szarvas                       8 pont

6. Bátor Fruzsina                Szarvas                       4 pont

60. 11.30 K-1 ffi ifi 500 m

3. Csőke Zsolt                      Körös Kajak SE         7 pont

5. Csőke Richárd                Körös Kajak SE         5 pont

61. 11.35 K-1 serdülő fiú VI. évf. 500 m DÖNTŐ

2. Gyarmati Balázs              Körös Kajak SE         8 pont

6. Kitajka  Béla                     Szarvas                       4 pont

62. 11.40 K-1 serdülő fiú V. évf. 500 m

1. Bogár Gábor                    Szarvas                     10 pont

2. Gellai Tamás                   Körös Kajak SE         8 pont

5. Takács Richárd               BSZHSE                     5 pont

65. 11.55 K-2 női felnőtt-ifi 500 m

1. Bodonyi Dóra – Terék Vivien               BSZHSE-Mezőgép 10 pont

66. 12.00 MK-1 gyermek fiú II. évf. 500 m Szabadidős

3 Pljevara Zsombor             Szarvas

67. 12.05 MK-1 gyermek leány I-III. évf. 500 m Szabadidős

1. Roszik Petra                    Szarvas

3. Varga Zsanett                  Körös Kajak SE

5. Szabó Laura                    Körös Kajak SE

68. 12.10 K-2 ffi ifi 500 m

1. Kiss Csaba – Tótka Sándor                  Körös Kajak SE       10 pont

6. Hunya Péter – Kondor Balázs             Körös Kajak SE         4 pont

7. Csőke Richárd – Tímár Richárd          Körös Kajak SE         3 pont

69. 12.15 K-2 serdülő fiú VI. évf. 500 m

2. Váncsodi Norbert – Kitajka Béla          Szarvas                                              8 pont

3. Rusz Tamás – Mrena Lajos                  BSZHSE                                            7 pont

70. 12.20 MK-1 gyermek fiú I. évf. 500 m Szabadidős

1. Holló Krisztián                 Szarvas

3. Győző Bence                   Szarvas

6. Emődi Máté                      Szarvas

7. Hortobágyi Máté              Szarvas

8. Terhes Tibor                    Szarvas

72. 12.30 K-2 serdülő leány V-VI. évf. 500 m

1. Ágoston Kata – Kéri Virág                    Körös Kajak SE       10 pont

73. 12.35 MK-1 előkészítő fiú 500 m

2. Somogyi Róbert              Szarvas

74. 12.40 MK-1 előkészítő leány 500 m szabadidős

1. Szrnka Tímea                  Szarvas

4. Rohony Noémi                Szarvas

75. 12.45 K-2 serdülő fiú V. évf. 500 m

1. Megyik Áron – Bogár Gábor                 Szarvas                     10 pont

 

Pontverseny

1. Körös Kajak SE                           355 pont

2. Tata                                               326 pont

3. Csongrád                                     230 pont

4. Szarvas                                        219 pont

5. SZTIHE                                        135 pont

6. Békés                                           129 pont

7. Magyar Kanizsa                          127 pont

8. BSZHSE                                      118 pont

9. Démász Szeged                           59,5 pont

10. Mezőgép                                      38,5 pont

11. Bakokajak AVSE                        25 pont

12. SZVSI                                           21 pont

13. Váci Hajó                                     12 pont

14. MTK                                                5 pont

15. KDVSE                                          3 pont

 

 

Legeredményesebb szarvasi versenyző:

Fazekas Dóra

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Kiemelt

Hirdetés

Archívum

2009. július
h k s c p s v
« jún   aug »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kategóriák

Friss

Connect