in

Bravúros döntetlen

Az Orosházi Rákóczi focicsapatát fogadtuk itthon a szombati fordulón. Az idei bajnokság titkos favoritjai a vendégek, de ez nem látszott a játékon. Hol egyik, hol másik kapura folyt a játék. A szarvasi nézők jobban tartottak az orosházi jobbszéltől, mint bíztak a mi csatárainkban, de szerencsére nem lett igazuk. Az első félidő gól nélküli döntetlent hozott. A második játékrész elején, az 5. percben Cánó ugrott ki, a védők nem tudták tartani, egy jó passzal Somát hozta helyzetbe, aki ki is használta a lehetőséget. Néhány pillanatig ránk ijesztettek a srácok, mert rövid ideig úgy tűnt, hogy megpróbálnak ráülni az eredményre. Nyolc perc múlva jött az egyenlítő gól, és kezdhettünk mindent elölről. A 24. percben Soma lövésével ismét vezetéshez jutottunk, de alig két perc múlva jött a megtorlás. 2:2. A hátralevő időben egy orosházi piros volt említésre méltó, de az eredmény nem változott. Ne legyünk elégedetlenek a 2:2-vel, kis szerencsével nyerhettünk volna 3:2-re, de nem többre, némi balszerencsével kikaphattunk volna 5:2-re.