Fordulatos mérkőzés, vendégsiker

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulóján, rangadó megrendezésére került sor, a Szarvas FC a Kondorosi TE csapatát fogadta. Az elején még minden jól alakult, jött a már megszokott gyors gól, a 6. percben Becsei beadásából, Závoda bólintott az ellenfél kapujába. Ezen kívül alig volt említésre érdemes esemény az első félidőben, bár volt egy-két helyzet, de elég nehézkesen ment a játék, amihez a meglehetősen mély pálya is hozzájárult. A szünet után a Kondoros gárdája hamar felpörgött és ennek meg is lett az eredménye, a 48. percben Ferenczi volt eredményes, 1-1. Még tíz perc sem telt el, amikor Hanyecz (aki mellesleg magasan a mezőny legjobbja volt) az előző gólhoz hasonlóan szinte senkitől nem zavartatva betalált, 1-2. Mindkét esetben védelmünk nem volt a helyzet magaslatán, így már mi futhattunk az eredmény után. A 78. percben Závoda révén kiegyenlítettünk, 2-2. De nem ez lett a vége, a 83. percben egy szabálytalanság után a bíró 11-est ítélt ellenünk, sajnos jogosan, Kajtár be is lőtte, így a végeredmény 2-3. A játékvezetés színvonaláról annyit, hogy talán még az előző hetit is alulmúlta.

A csapat a tabellán továbbra is őrzi második helyét 3 pont különbséggel. Szarvas FC – Kondorosi TE 2-3 (1-0)

Nyilatkozatok:
Somogyi János: — Csak önmagunkat okolhatjuk, hogy egy lelkesen játszó vendégcsapat ellen elvesztettük a mérkőzést.
Hanyecz János: — Fordulatos mérkőzésen szereztük meg a három pontot.