Connect with us

Sport

Hozták a formát

240 gyerek részvételével, harmadik alkalommal került megrendezésre meghívásos úszóversenyünk, amin 1994-ben vagy annál később születettek vettek részt. 14 versenyszámban 637 nevezés érkezett, amiket 114 futamban bonyolítottak le. A 240 gyerek mellé jött még legalább ugyanannyi szülő és edző, így kicsinek bizonyult az uszoda. A 41 szarvasi úszón kívül Békéscsabáról, Gyuláról, Tótkomlósról, Orosházáról, Algyőről és Dévaványáról érkeztek még versenyzők, akik mellúszásban, gyorsúszásban és háton 50 méteren, valamint 100 vegyesen mérhették össze tehetségüket.

A legeredményesebb szarvasi versenyzőnek járó kupát Nagy Noémi vehette át.

Eredmények:
1. Versenyszám 50 m fiú gyors
1. Uhljár Viktor (2003)
2. Ganyecz Zalán (2002)
2. Babák Botond (1997)
2. Tinka Norbert (1996)
3. Grivalszki Tamás(2000)
3. Baráth Benjamin (1997)
 
2. Versenyszám 50 m leány gyors
1. Nagy Noémi (1999)
1. Nagy Márta (1998)
2. Körösfalvi Dóra (2000)
2. Nagy Vera (1996)
3. Olasz Éva (1999)
 
3. Versenyszám 50 m fiú hát
2. Ganyecz Zalán (2002)
2. Babák Botond              (1997)
2. Babák Bence (1995)
3. Tóth Botond (1999)
3. Baráth Benjamin (1997)
3. Tinka Norbert (1996)
 
4. Versenyszám 50 m leány hát
1. Nagy Noémi (1999)
1. Nagy Márta (1998)
2. Schlajhó Ágota (1997)
2. Nagy Vera (1996)
3. Olasz Éva (1999)
 
5. Versenyszám 50 m fiú mell
1. Ganyecz Zalán (2002)
1. Janis Zoltán (1994)
2. Uhljár Viktor (2003)
2. Molnár Gergő (1999)
2. Baráth Benjamin (1997)
2. Babák Bence (1995)
3. Babák Botond (1997)
 
6. Versenyszám 50 m leány mell
1. Emődi Gréta (2003)
1. Nagy Noémi (1999)
1. Janis Zoltán (1994)
2. Nagy Márta (1998)
3. Schlajhó Ágota (1997)
3. Körösfalvi Dóra (2000)
 
7. Versenyszám 100 m fiú vegyes
1. Tinka Norbert (1996)
2. Baráth Benjamin (1997)
3. Babák Botond (1997)
3. Babák Bence (1995)
3. Majoros Attila (1994)
 
8. Versenyszám 100 m leány vegyes
1. Nagy Noémi (1999)
1. Nagy Márta (1998)
2. Körösfalvi Dóra (2000)
3. Olasz Éva (1999)
 
9. 4×25 m fiú vegyes váltó
2. SZUSE Uhljár Viktor, Kutas Csaba, Ganyecz Zalán, Ambrus Attila                        
 
10. 4×25 m leány vegyes váltó
1. SZUSE Olasz Éva, Nagy Noémi, Körösfalvi Dóra, Szécsi Edina                
 
11. 4×25 m mix vegyes váltó
3. SZUSE-B Szécsi Edina, Urbancsok Anett, Grivalszki Tamás, Uhljár Gergő
 
12. 4×25 m leány vegyes váltó
1. SZUSE Olasz Éva, Nagy Márta, Schlajhó Ágota, Nagy Vera                     
2. SZUSE Körösfalvi Dóra, Szécsi Edina, Urbancsok Anett, Nagy Noémi                
 
13. 4×25 m fiú vegyes váltó
3. SZUSE-B Tóth Botond, Molnár Gergő, Grivalszki Tamás, Uhjlár Gergő
 
14. 4×50 m fiú mell váltó
1. SZUSE Janis Zoltán, Babák Bence, Tinka Norbert, Baráth Benjamin
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Kiemelt

Hirdetés

Archívum

2009. november
h k s c p s v
« okt   dec »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Kategóriák

Friss

Connect