Futsal vagy teremfoci?

Teremlabdarúgó tornát rendeztek a három szarvasi áltaános iskola III. és IV. Korcsoportosainak a Petőfi utcai sportcsarnokban. A footsal szabályai szerint rendezett, az Országos Diákolimpia sorozatába illeszkedő körmérkőzéses házitornát a Fő téri Általános Iskola csapata nyerte, miután a Szlovák Általános Iskola csapatát 4:1, a Benka csapatát 3:2 arányban győzte le. A második helyért a Benka és a Szlovák küzdött, ahol az előbbiek 4:0-ra nyertek, így a sorrend a következőképpen alakult: 1. Fő téri, 2. Benka, 3. Szlovák. A Fő térisek jutottak tovább a szeghalmi megyei elődöntőbe, amit 2010. január 7-én, rendeznek majd, aminek az 1. és 2. helyezettje jut tovább a megyei döntőbe, amit Gyulán rendeznek január 18-án.