Aranyak az erős mezőnyben

101120uszas

101120uszasDugig megtelt az uszoda november 13-án, de olyannyira, hogy már ülőhely is alig jutott a résztvevőknek és kísérőiknek a medence partján és a lelátókon is. Az V. (Őszi) Gyermek Úszóversenyre a helyi úszókon kívül 8 egyesület – Algyői ÚE, Békéscsaba EÚK, Gyomaendrődi ÚSE, Gyulasport Kft, Orosháza ÚE, Tiszaföldvári ÚK, Tótkomlósi ÚE, Triton SE Gyula – versenyzőit nevezték edzőik. Az erős mezőnyben nem vallottak szégyent a SZUSE versenyzői, ami bizonyítéka az átgondolt és jól eltalált edzői feladatmegosztásnak, ill. a szárnyait újra próbálgató szarvasi úszósportnak.

A szeniorok után a a fiataloknál is jól vizsgáztak az úszóegyesület új családtagjai, az ezredmásodperces pontossággal mérni képes beütőpanelek.


Eredmények:

Fiúk

50 m gyors

2003-as születésűek:
1. Uhljár Viktor 40,95
5. Berecz Levente 50,49

2002-es születésűek
1. Ganyecz Zalán 36,68

2001- es születésűek
7. Gyulai Dániel 44,33

100 m gyors

2000-es születésű
5. Uhljár Gergő 1:27,22

1999-es születésű
3. Molnár Gergő 1:16,38
4. Nagy Márton 1:16,78

1997-es születésű
3. Baráth Benjamin 1:18,56
4. Babák Botond 1:20,50
8. Uhljar György 1:38,84

1996-os születésű
1. Tinka Norbert 1:04,54

50 m mell

2003-as születésű
2. Uhljár Viktor 52,68
7. Berecz Levente 1:00,68

2002-es születésű
2. Ganyecz Zalán 51,06

2001-es születésű
3. Gyulai Dániel 50,38

100 m mell

2000-es születésű
6. Gubucz Gábor 1:40,99
8. Uhljár Gergő 1:45,92

1997-es születésű
3. Baráth Benjamin 1:39,96
4. Babák Botond 1:41,25
7. Uhljar György 1:46,57

100 m vegyes

2003-as születésű
1. Uhljár Viktor 1:47,80

2002-es születésű
2. Ganyecz Zalán 1:38,25

2001-es születésű
6. Gyulai Dániel 1:48,63

2000-es születésű
7. Uhljár Gergő 1:37,55

1999-es születésű
2. Molnár Gergő 1:27,46
4. Nagy Márton 1:37,78

4 x 50 m vegyes váltó
3. (Ganyecz Zalán, Ambrus Attila, Mulholland Alexander, Kutas Csaba) 3:39,13

4 x 50 m gyorsváltó:
3. (Gyulai Dániel, Uhljar Gergő, Gubucz Gábor, Juhász Áron) 2:40,41

4 x 50 m mellváltó
1. SZUSE (Majoros Attila, Babák Bence, Babák Botond, Tinka Norbert) 2:39,19

 

Lányok

50 m gyors

2003-as születésű
9. Emődi Gréta 1:04,18

2001-es születésű
3. Bíró Csenge 38,88

100 m gyors

2000-es születésű
4. Körösfalvi Dóra 1:20,55
8. Urbancsok Anett 1:31,23

1999-es születésű
1. Nagy Noémi 1:07,20
5. Olasz Éva 1:21,87

1998-as születésű
2. Nagy Márta 1:17,80

1996-os születésű
2. Nagy Vera 1:12,08

50 m mell

2001-es születésű
2. Bíró Csenge 46,90

100 m mell

2000-es születésű
2. Körösfalvi Dóra 1:37,25

1999-es születésű
1. Nagy Noémi 1:23,80

1998: 2. Nagy Márta 1:31,11
7. Osztroluczki Nóra 2:07,91

1997-es születésű
4. Szécsi Ágnes 1:47,43
5. Slajchó Ágota 1:50,68

100 m vegyes

2001-es születésű
3. Bíró Csenge 1:34,67

2000-es születésű
4. Körösfalvi Dóra 1:31,40

1999-es születésű
1. Nagy Noémi 1:16,31
8. Olasz Éva 1:33,45

1998-as születésű
1. Nagy Márta 1:20,24

4 x 50 m vegyes váltó
3 (Szécsi Edina, Körösfalvi Dóra, Urbancsok Anett, Bíró Csenge) 2:55,25
6. (Uhrin Dóra, Szín Réka, Farkas Csenge, Kiss Lili) 3:36,83

4×50 m leány vegyes váltó
3. (Olasz Éva, Slajchó Ágota, Nagy Márta, Nagy Vera) 2:42,19
4. (Szécsi Edina, Körösfalvi Dóra, Nagy Noémi, Bíró Csenge) 2:47,07

4 x 50 m mixváltó
2. (Olasz Éva, Nagy Noémi, Molnár Gergő, Nagy Márton) 2:58,47
5. (Gubucz Gábor, Uhljár Gergő, Körösfalvi Dóra, Urbancsok Anett) 3:16,11

A képeket Nagy Attila készítette


a