Aerobik diákolimpia Békéscsabán

110308aerobic

110308aerobicSzombaton került megrendezésre  az aerobikosok számára a diáolimpia területi fordulója, Békéscsabán, a Szent István Egyetem Gazdasági Főiskolai Karának tornatermében. A „B” kategóriás versenyzőknek ez a verseny a második, a sportaerobikosoknak az első megmérettetése volt ebben az évben.

Délelőtt a basic, a step és a challange, azaz a „B” kategóriások, délután 3 órától pedig a sportaerobikosok, azaz az „A” kategriás versenyzők léptek színre.

A SZARVASI RITMUS SPORTAEROBIC CLUB versenyzői szépen szerepeltek a versenyen, mindenki éremmel tért haza. Somogyi Zsuzsa edző tanítványai ezúttal iskolájuk színeiben léptek színpadra.

Az UP3-as korosztályban (7-12 évések) a Vajda Péter Intézményt képviselő, először versenyző csoport (Bedekovics Andrea, Jónás Márió, Kendra Bettina és Szappanos Laura) ezüst érmet nyert.

Az UP2-esek (12-14 évesek) között a szintén most debütáló páros, Kasnyik Kinga és Madács Kinga, akik a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola tagjai, bronzérmet szereztek.

Végül az UP1-es korosztály Vajdás párosa (Demeter Viktória és Kereszturszky Zita) valamint triója (Demeter Viktória, Gyekiczki Adél és Kereszturszky Zita) két aranyérmet nyert.

616.000 Ft pénzbüntetés és eltiltás ittas vezetésért!