Connect with us

Sport

Babilonos évzáró

110721babilon

110721babilonA táncegyüttes június 3-án délután tartotta 2010/2011-es tanévzáróját. Az együttes valamennyi táncosa (kezdők, haladók, versenytáncosok és seniorok közel 100 fő) mutatta be, hogy milyen koreográfiákat tanult az elmúlt év során. Ezekkel a koreográfiákkal idén is szerepeltek a különböző szövetségek által meghirdetett versenyeken, amelyeken igen nagy sikereket arattak. A táncosoknak sikerült 14 arannyal, 22 ezüsttel és 22 bronzéremmel gyarapítani érem gyűjteményüket. Méltán büszkék lehetünk ezekre a szép eredményekre, amelyekkel városunk hírnevét is gyarapították. Felléptek idén a testvérvárosi találkozón Erdélyben Szentegyházán. Különböző városi és város környéki rendezvényeken ismerhették meg táncaikat. A táncegyüttes szeretettel vár minden érdeklődőt a szeptemberben induló új tanévünkben.

„A tánc a lélek érzéseit,
a test mozdulataival fejezi ki,
és méltó arra, hogy a zenéhez
és a költészethez hasonló
szerepet töltsön be.”

A táncegyüttes június 3-án délután tartotta 2010/2011-es tanévzáróját. Az együttes valamennyi táncosa (kezdők, haladók, versenytáncosok és seniorok közel 100 fő) mutatta be, hogy milyen koreográfiákat tanult az elmúlt év során. Ezekkel a koreográfiákkal idén is szerepeltek a különböző szövetségek által meghirdetett versenyeken, amelyeken igen nagy sikereket arattak. A táncosoknak sikerült 14 arannyal, 22 ezüsttel és 22 bronzéremmel gyarapítani érem gyűjteményüket. Méltán büszkék lehetünk ezekre a szép eredményekre, amelyekkel városunk hírnevét is gyarapították. Felléptek idén a testvérvárosi találkozón Erdélyben Szentegyházán. Különböző városi és város környéki rendezvényeken ismerhették meg táncaikat. A táncegyüttes szeretettel vár minden érdeklődőt a szeptemberben induló új tanévünkben.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Kiemelt

Hirdetés

Archívum

Kategóriák

Friss

Connect