Connect with us

Hírek

Először vizsgáztak a benkások

Benkások vizsgadrukkban

Május utolsó hetében zajlottak végzős diákjaink számára az év végi vizsgák matematika, magyar nyelv és irodalom valamint történelem tantárgyakból. A matematika felmérés anyaga felölelte a felső tagozat legfontosabb témaköreit, így diákjaink írásban adtak számot tudásukról az alapműveletek, az algebra, a geometria, az egyenletek valamint a szöveges feladatok területén. Tehették, hiszen a tantárgyi követelményeknek valamennyien megfeleltek a már elvégzett évfolyamokon. A humán tárgyak tételsoraiból pedig a szóbeli vizsgán nemcsak tudásukról-mely a nemzeti irodalmat állította középpontjába, ill. a kiemelkedő magyar és egyetemes történelmi eseményekre helyezte a hangsúlyt-, hanem kommunikációs készségeikről is számot adtak. Célunk az volt, hogy a majdani érettségi tárgyak koncentrált áttekintésével hozzásegítsük diákjainkat ahhoz, hogy jól kezdhessék tanévüket választott középiskolájukban.

Kiemelt

Benkások sportosan

Oktatás

Benkás röpsuli nyáron is

Oktatás

Erőfeszítés, felelősség, alázat

Oktatás

Elballagtak…

Oktatás

Hirdetés

Archívum

Kategóriák

Friss

Connect