Connect with us

Hírek

Először vizsgáztak a benkások

Benkások vizsgadrukkban

Május utolsó hetében zajlottak végzős diákjaink számára az év végi vizsgák matematika, magyar nyelv és irodalom valamint történelem tantárgyakból. A matematika felmérés anyaga felölelte a felső tagozat legfontosabb témaköreit, így diákjaink írásban adtak számot tudásukról az alapműveletek, az algebra, a geometria, az egyenletek valamint a szöveges feladatok területén. Tehették, hiszen a tantárgyi követelményeknek valamennyien megfeleltek a már elvégzett évfolyamokon. A humán tárgyak tételsoraiból pedig a szóbeli vizsgán nemcsak tudásukról-mely a nemzeti irodalmat állította középpontjába, ill. a kiemelkedő magyar és egyetemes történelmi eseményekre helyezte a hangsúlyt-, hanem kommunikációs készségeikről is számot adtak. Célunk az volt, hogy a majdani érettségi tárgyak koncentrált áttekintésével hozzásegítsük diákjainkat ahhoz, hogy jól kezdhessék tanévüket választott középiskolájukban.

Kiemelt

Fotó: Hegedűs Éva Fotó: Hegedűs Éva

Átadták a felújított Bacsó utcai óvoda kulcsát

Oktatás

Barangolás Székelyföld kincsei között

Oktatás

20 éves a Benka!

Oktatás

Benkások sportosan

Oktatás

Hirdetés

Archívum

Kategóriák

Friss

Connect