Gólvágók érkeztek a Hunyadiba

Az őszi és a tavaszi idény közötti játékoscserék folytán két szentandrásival erősödött a Hunyadi csatársora. Csabacsűdről hazajött Virág Imre, aki úgy néz ki ott folytatja, ahol 15 kilométerrel arrébb abbahagyta. Sérülés és egy hosszabb pihenő után ismét játékra adta a fejét a gyökerei révén szentandrási Tóth Attila. A kispadon is csere történt. A Csabacsűdre távozott Pisont András helyére Varga László ült ismét.

Úgy néz ki, hogy a Csabacsűd és a Hunyadi között komoly vércsere volt. A kertszomszédoktól érkezett még Lós István, ill. Sonkoly Lajos is. Újak még: Szabó Máté (Mészöly Focisuli SE), Légrádi Attila (újrakezdte), Péter Géza (Hargita SE Nagyajta – ROM).

A két új csatár be is mutatkozott. Egy 6. percben esett öngól után a 14-ben Tóth belőtte első gólját, majd a második félidő vége felé Virág, majd ismét Tóth volt eredményes, így a mérkőzés 3-1-es végeredménnyel zárult.

Békésszentandrási HMSE–Újkígyós FC 3–1 (1–1)

Megye II. osztályú labdarúgó-mérkőzés. Békésszentandrás, 150 néző. V.: Fehér. Békésszentandrás: Légrádi – Bencsik A., Szabó M., Bobvos (Rácz A.), Kis P. – Balogh M. (Bencsik I.), Lovas A. (Bódi), Rácz R., Lós – Tóth A. (Bagi), Virág. Edző: Varga László. Gól: Tóth A. (11., 88.), Virág (72.), ill. Kocziha (6.). Jók: Virág, Lós, Rácz R., Tóth A., Szabó M. Ifi: 7–0.

Varga László: – A második félidei játékunk alapján, megérdemelten nyertünk.