Connect with us

Hírek

Az U12-esek küzdelmével kezdődött a felkészülési tornasorozat

A Szarvasi FC immár nyolcadik alkalommal rendezte meg minden utánpótlás korosztályú csapata számára a hazai rendezésű teremlabdarúgó tornát. Ezen események segítik a téli felkészülést a tavaszi szezonra, valamint lehetőséget adnak a csapatoknak hazai környezetben mutassák be játéktudásukat, fejlődésüket hozzátartozóiknak-ismerőseiknek.

Hagyományoknak megfelelően a sorozat első tornájaként az U-12 korosztály (2004-2005) mutatkozott be a mai napon.

Csapatok:
– Békéscsaba Labdarúgó Akadémia
– OMTK-ULE 1913 (Orosháza)
– Gyomaendrődi GYLE
– Kétsopronyi Rákóczi SE
– Békésszentandrási HMSE
– Törökszentmiklósi FC
– KLC-KTE SI (Kecskemét)
– Szarvasi FC

Játékosaink : Kugyela László, Sztancsik Márk, Borbély Máté, Lénárt Ferenc, Diviki Levente, Szakál Ferenc, Korbely Patrik, Pálfalvi Barnabás, Kasik Gergely, Raposa Árpád
Edző: Bogdán Gábor

Lebonyolítás: A csapatok 2×4-es csoportban körmérkőzést játszottak, majd a két csoport első két helyezettje keresztjátékban elődöntőt vívott.  A nyertesek a döntőbe, a vesztesek a bronzéremért, a csoport 3.-ok az 5. helyért, a csoport 4.-ek a 7. helyért játszottak.

Eredmények:

Szarvasi FC – Békésszentandrási HMSE 5 – 1
góllövőink: Borbély Máté (3), Korbely Patrik (2)
Kétsopronyi Rákóczi SE – OMTK-ULE 1913 0 – 4
Békéscsaba L. Akadémia – KLC-KTE SI 1 – 1
Törökszentmiklósi FC – Gyomaendrődi GYLE 1 – 0
Szarvasi FC – KLC-KTE SI 0 – 0
Kétsopronyi Rákóczi SE – Gyomaendrődi GYLE 1 – 1
Békésszentandrási HMSE – Békéscsaba L. Akadémia 0 – 6
OMTK-ULE 1913 – Törökszentmiklósi FC 3 – 0
Szarvasi FC – Békéscsaba L. Akadémia 0 – 3
Kétsopronyi Rákóczi SE – Törökszentmiklósi FC 0 – 4
Békésszentandrási HMSE – KLC-KTE SI 0 – 7
OMTK-ULE 1913 – Gyomaendrődi GYLE 2 – 1

Csapatunk a nyitó mérkőzésen frissen, magabiztos játékkal győzte le a „vendégvár” együttesét. Következő meccsünk igazi komoly csatát hozott Kecskemét ellen, főleg a taktika és mezőnyjáték dominált. Itt nem született gól, de rengeteget kivett a csapatból.

A csoport végeredményét meghatározó meccsen Békéscsaba ellen az első harmadig egyenlő felek küzdelme volt, majd gyors egymás utáni két védekezési megingás után eldőlt a mérkőzés.

Végeredmény ”A” csoport
1. Békéscsaba L.A 7 p
2. KLC-KTE SI 5 P
3. Szarvasi FC 4 p
4. Békésszentandrási HMSE 0 p

Végeredmény ”B” csoport
1. OMTK-ULE 1913 9 p
2. Törökszentmiklósi FC 6 p
3. Gyomaendrődi GYLE 1 p (-2)
4. Kétsopronyi Rákóczi SE 1 p (-8)

Elődöntők:
Békéscsaba L.A. – Törökszentmiklósi FC 1 – 3
KLC-KTE SI – OMTK-ULE 1913 2 – 4

Helyosztók:
7. helyért Békésszentandrási HMSE – Kétsopronyi Rákóczi SE 3 – 0
5. helyért Szarvasi FC – Gyomaendrődi GYLE 1 – 2
góllövőnk: Sztancsik Márk
Gyomaendrődi csapat hamar vezetést szerzett, ez után meddő mezőnyjáték folyt. A mérkőzés utolsó perceiben egy szerencsés góllal egyenlítettünk, de a következő támadásból az utolsó másodpercekben megszerezte a győztes gólt ellenfelünk.

3. helyért Békéscsaba L.A. – KLC-KTE SI 1 – 2
1. helyért Törökszentmiklósi FC – OMTK-ULE 1913 0 – 2

Végeredmény:
1, OMTK-ULE 1913
2, Törökszentmiklósi FC
3, KLC-KTE SI
4, Békéscsaba Labdarúgó Akadémia
5, Gyomaendrődi GYLE
6, Szarvasi FC
7, Békésszentandrási HMSE
8, Kétsopronyi Rákóczi SE

Különdíjak:
– Legjobb mezőnyjátékos: Dénes Adrián (OMTK-ULE 1913)
– Gólkirály: Földi Attila (Törökszentmiklósi FC)
– Legjobb kapus: Telek Vilmos (KLC-KTE SI)
– Legjobb hazai játékos: Borbély Máté

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Kiemelt

Fotó: Babák Zoltán Fotó: Babák Zoltán

A hétvégén zajlott a Fakupa második fordulója

Sport

Molnár János (gitár) és Nánási Attila (ének, gitár), Czibulya Zsuzsanna (hegedű) Molnár János (gitár) és Nánási Attila (ének, gitár), Czibulya Zsuzsanna (hegedű)

Saját dalokkal lepi meg a közönséget az ART zenekar

Beharangozó

Luca napi fénykereső – iskolai játszóház a Gyakorlóban

Oktatás

Elkészült a szarvas városi geotermikus rendszer fejlesztés II. üteme

Szarvas

Hirdetés

Archívum

Kategóriák

Friss

Connect