Nem jutott be a legjobb négy közé a Szarvasi FC

Kiszel Zoltán első gólja

Szerdán, a Békés Megyei Kupa 4. fordulóján került sor a Szarvasi FC–Kondorosi TE összecsapásra. Az első félidő kiegyenlített volt. A 23. percben Kiszel Zoltán góljával vezetést szerzett a hazai csapat. Sajnos erre két percen belül megjött a válasz. Gyors egymásutánban Zöld Gábor, majd a Csabacsűdről a KOTÉ-ba igazolt Borgulya Tamás vette be Kiri Mihályt helyettesítő Petrovics Zsolt kapuját. A második félidőben csak 1-1 gól született. A 46. percben ismét Kiszel volt eredményes, a 74. percben pedig Miklya Miklós megrúgta a mérkőzés utolsó gólját, amivel a Kondoros számára biztosította a négy közé jutást.

Szarvasi FC–Kondorosi TE 2–3 (1–2)
Szarvas, 40 néző. V.: Sándor G.

Szarvas: Petrovics – Rafaj (Zima), Kukovecz, Szikora, András (Kiri B.), Kiszel, Klimaj, Bakró, Magyar (Nagy D.), Furár, Körösfalvi. Edző: Rétes Pál.
Kondoros: Szólik – Tóth J., Miklya (Varga E.), Zöld (Nagy I.), Vajgely, Harangozó, Süli, Márk, Kajtár, Borgulya, Paluska. Edző: Ancsin György.

Gólszerző: Kiszel (23. és 46.), ill. Zöld (25.), Borgulya (27.), Miklya (74.).