Connect with us

Csabacsűd

Csabacsűdi Trefortos sikere a „Fagypont alatt” versenyen

Vajda Péter Evangélikus Gimnázium meghirdette a „Fagypont alatt” című pályázatot a környékbeli iskolákban. A jelentkezők feladata az volt, hogy 5-10 diából álló prezentációt készítsenek természetben alacsony hőmérséklethez köthető jelenségekről a biológia, fizika, kémia, földrajz témaköréből. Iskolánkból 4 tanuló vett részt az eseményen. Farkas Bianka, Nagy Vanda, Rácz Tímea és Sztraka Martin. A pályázat eredményhirdetésére február 15-én került sor, Szarvason a Gimnáziumban. A reál munkaközösség tagjai zsűrizték a beérkezett munkákat, akik úgy döntöttek, hogy iskolánk, a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola tanulója, Sztraka Martin munkája lett a legszínvonalasabb, ezért az első helyezést ő nyerte el. A nap folyamán különböző kísérleti foglalkozáson vettek részt a gyerekek, amiket nagy érdeklődéssel fogadtak.

Martin a győztes előadását iskolánk aulájában is bemutatta diáktársainak.

Ezúton köszönjük Melis Erika felkészítő tanár segítségét és Martin eredményes munkáját. Kívánunk további sok sikert neki!

Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola nevelőtestülete

Kiemelt

Tea time – Hálaadás Napja a Benkában

Oktatás

Fotó: Hegedűs Éva Fotó: Hegedűs Éva

Filmstúdióban érezhették magukat a gyerekek a zeneiskola új programján

Oktatás

Dr. Kiss Imre plébános (Fotó: Babák Zoltán) Dr. Kiss Imre plébános (Fotó: Babák Zoltán)

Jézus a szeretet kultúráját hozta el

Csabacsűd

Megyei döntőben a Székely futsal labdarúgó csapata

Oktatás

Hirdetés

Archívum

2018. február
h k s c p s v
« jan   Már »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Kategóriák

Friss

Connect