Connect with us

Csabacsűd

Csabacsűdi Trefortos sikere a „Fagypont alatt” versenyen

Vajda Péter Evangélikus Gimnázium meghirdette a „Fagypont alatt” című pályázatot a környékbeli iskolákban. A jelentkezők feladata az volt, hogy 5-10 diából álló prezentációt készítsenek természetben alacsony hőmérséklethez köthető jelenségekről a biológia, fizika, kémia, földrajz témaköréből. Iskolánkból 4 tanuló vett részt az eseményen. Farkas Bianka, Nagy Vanda, Rácz Tímea és Sztraka Martin. A pályázat eredményhirdetésére február 15-én került sor, Szarvason a Gimnáziumban. A reál munkaközösség tagjai zsűrizték a beérkezett munkákat, akik úgy döntöttek, hogy iskolánk, a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola tanulója, Sztraka Martin munkája lett a legszínvonalasabb, ezért az első helyezést ő nyerte el. A nap folyamán különböző kísérleti foglalkozáson vettek részt a gyerekek, amiket nagy érdeklődéssel fogadtak.

Martin a győztes előadását iskolánk aulájában is bemutatta diáktársainak.

Ezúton köszönjük Melis Erika felkészítő tanár segítségét és Martin eredményes munkáját. Kívánunk további sok sikert neki!

Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola nevelőtestülete

Kiemelt

A gyermekre még a nap is mosolygott Csabacsűdön

Csabacsűd

Szpisják Zsófia (7.b) és Szpisják Bence (8.a) Szpisják Zsófia (7.b) és Szpisják Bence (8.a)

Az ország legügyesebb vegyészei csaptak össze Gyulán

Hírek

Vállalkozni határok nélkül: Székelyes diákok a Szilágyságban

Hírek

Művészetek színes kavalkádja a Gyakorlóiskolában

Hírek

Hirdetés

Archívum

2018. február
h k s c p s v
« jan   Már »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Kategóriák

Friss

Connect