Connect with us

Hírek

A benkás nyolcadikosok elhozták a kupát Mezőberényből

A Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda hetedik és nyolcadikos diákjai a XVIII. Nemzetközi Matematikaversenyen vettek részt Mezőberényben. Évek óta jelen vagyunk ezen a versenyen és mindig szép eredményekkel térünk haza, hála tehetséges és szorgalmas tanulóinknak és tanáraiknak.

A héten már megmérettették magukat a benkások a Kenguru Nemzetközi Matematikaversenyen, mindezek ellenére helytálltak a berényi versenyen is.

A hetedik osztályosok csapatban 2. helyezettek lettek, egyéniben Szpisjak Bence aranyérmet szerzett. A csapat tagja volt még: Kohut Gyöngy, Nagy Kata és Szilágyi Anica voltak. Felkészítőjük Szabó Józsefné.

A nyolcadikosok csapata, Csasztvan Angyalka, Egri Dóra, Kiss Márton és Pekár Barna hozhatta el csapatban az első helyért járó kupát. Egyéniben Csasztvan Angyalka bronzéremmel a nyakában tért haza. Felkészítőjük Révész Éva.

Iskolák közötti összesítettben 2. helyezettek lettünk.

Büszkék vagyunk tanulóinkra, gratulálunk nekik, és további matematika sikereket kívánunk!

Révész Éva pedagógus

Kiemelt

Partneriskolai megállapodást kötött a Vajda a Ludovikával

Oktatás

Fotó: Babák Zoltán Fotó: Babák Zoltán

Horgolásban mindig lehet valami újat tanulni

Szarvas

Fotó: Hegedűs Éva Fotó: Hegedűs Éva

Szarvasi sportolót támogatnak a Négy évszak futóverseny bevételéből

Sport

Samut Tamás Gergő és Pálinkás Tamás (Fotó: Hegedűs Éva) Samut Tamás Gergő és Pálinkás Tamás (Fotó: Hegedűs Éva)

Jobbik: A szarvasiak választ várnak a luxusautó-vásárlás ügyében

Politika

Hirdetés

Archívum

2018. március
h k s c p s v
« feb   ápr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Kategóriák

Friss

Connect