Connect with us

Hírek

A benkás nyolcadikosok elhozták a kupát Mezőberényből

A Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda hetedik és nyolcadikos diákjai a XVIII. Nemzetközi Matematikaversenyen vettek részt Mezőberényben. Évek óta jelen vagyunk ezen a versenyen és mindig szép eredményekkel térünk haza, hála tehetséges és szorgalmas tanulóinknak és tanáraiknak.

A héten már megmérettették magukat a benkások a Kenguru Nemzetközi Matematikaversenyen, mindezek ellenére helytálltak a berényi versenyen is.

A hetedik osztályosok csapatban 2. helyezettek lettek, egyéniben Szpisjak Bence aranyérmet szerzett. A csapat tagja volt még: Kohut Gyöngy, Nagy Kata és Szilágyi Anica voltak. Felkészítőjük Szabó Józsefné.

A nyolcadikosok csapata, Csasztvan Angyalka, Egri Dóra, Kiss Márton és Pekár Barna hozhatta el csapatban az első helyért járó kupát. Egyéniben Csasztvan Angyalka bronzéremmel a nyakában tért haza. Felkészítőjük Révész Éva.

Iskolák közötti összesítettben 2. helyezettek lettünk.

Büszkék vagyunk tanulóinkra, gratulálunk nekik, és további matematika sikereket kívánunk!

Révész Éva pedagógus

Kiemelt

Fotó: Rácz István Fotó: Rácz István

Tejfeldolgozó üzemet avatott a Szarvasi Agrár Zrt.

Gazdaság

Mindhárom polgármester maradt

Politika

Hét érem a Diákolimpiáról, Frankó Dani bronzérmes a Polish Openen

Sport

Fedezd fel hét kontinens élővilágát!

Békésszentandrás

Hirdetés

Archívum

2018. március
h k s c p s v
« feb   ápr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Kategóriák

Friss

Connect