Connect with us

Subscribe

Csabacsűd

Területi szavalóversenyen jártak a csabacsűdi trefortosok

Iskolánkat, a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskolát 12 alsós diák képviselte a Területi szavalóversenyen, 2018. április 17-én, mely Kondoroson, a Petőfi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégiumban került megrendezésre. Felkészítő tanítóik kísérték el a gyerekeket a megmérettetésre. A tanulóink izgatottan várták a verseny kezdetét, majd mindegyikük becsülettel helytállt és szépen elszavalta a verset, amellyel készült. A jelenlévők nagyon szép szavalatokat hallottak, így a zsűrinek igen nehéz dolga volt.

Intézményünkből az első osztályos Birghoffer Kinga 1. helyezést, és a szintén első osztályos Somogyi Tamás Bence 3. helyezést ért el. Ők oklevelet és könyvet vehettek át a zsűritől. A többiek szereplésükért emléklapot kaptak.

Gratulálunk nekik, és további hasonló sikereket kívánunk!

Sutyinszky Zoltán / A Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola nevelőtestülete

 

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Kiemelt

Molnár József polgármester és Kasikné Csík Zsuzsanna jegyző Molnár József polgármester és Kasikné Csík Zsuzsanna jegyző

Az illegális hulladék felszámolását célozza meg Csabacsűd

Csabacsűd

Nagy érdeklődéssel zárult az Educatio kiállítás

Hírek

Fotó: Hegedűs Éva Fotó: Hegedűs Éva

Összeállt Csabacsűd éves programterve

Csabacsűd

Molnár József polgármester, Válkovszki Mihály, a szlovák önkormányzat elnöke, és Kasikné Csík Zsuzsanna jegyző (Fotó: Hegedűs Éva) Molnár József polgármester, Válkovszki Mihály, a szlovák önkormányzat elnöke, és Kasikné Csík Zsuzsanna jegyző (Fotó: Hegedűs Éva)

Megkezdte éves munkáját a Csabacsűdi Szlovák Önkormányzat

Csabacsűd

Hirdetés

Advertisement

Archívum

Kategóriák

Friss

Connect
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre!