Connect with us

Csabacsűd

Területi szavalóversenyen jártak a csabacsűdi trefortosok

Iskolánkat, a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskolát 12 alsós diák képviselte a Területi szavalóversenyen, 2018. április 17-én, mely Kondoroson, a Petőfi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégiumban került megrendezésre. Felkészítő tanítóik kísérték el a gyerekeket a megmérettetésre. A tanulóink izgatottan várták a verseny kezdetét, majd mindegyikük becsülettel helytállt és szépen elszavalta a verset, amellyel készült. A jelenlévők nagyon szép szavalatokat hallottak, így a zsűrinek igen nehéz dolga volt.

Intézményünkből az első osztályos Birghoffer Kinga 1. helyezést, és a szintén első osztályos Somogyi Tamás Bence 3. helyezést ért el. Ők oklevelet és könyvet vehettek át a zsűritől. A többiek szereplésükért emléklapot kaptak.

Gratulálunk nekik, és további hasonló sikereket kívánunk!

Sutyinszky Zoltán / A Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola nevelőtestülete

 

Kiemelt

Fotó: Babák Zoltán Fotó: Babák Zoltán

Meggyújtották a második gyertyát is Csabacsűdön

Csabacsűd

Személyi sérüléssel járó balesetek Csabacsűdön és Szarvas külterületén

Csabacsűd

Tea time – Hálaadás Napja a Benkában

Oktatás

Fotó: Hegedűs Éva Fotó: Hegedűs Éva

Filmstúdióban érezhették magukat a gyerekek a zeneiskola új programján

Oktatás

Hirdetés

Archívum

Kategóriák

Friss

Connect