A Szarvasvadász már bebiztosította a dobogó legfelső fokát

A Szarvasvadász csapata

Négy szarvasi csapat nevezett a Fakupa 2018-2019 vegyes röplabda városi bajnokság V. fordulójába. Mindenki játszott mindenkivel. A meccsek kétszettesek, ahol az első és a második szett pontaránya is számít. A Csipet csapat nem a megszokott felállással lépett pályára, így nem sikerült felülkerekedni egyik csapattal szemben sem így a negyedik helyen zártak. A Libalapos és a Vidámnyerők csatája 1-1 lett de a pontarányban a Libalapos lett jobb így ők lettek a másodikok. Az élen az eddigi győztes Szarvasvadász csapata bebiztosította az összetett eredménybeli első helyét a 2018-2019-es fakupáért. Az utolsó egyben záró fordulóra 2019. április 27.-én kerül sor, melyen nagy harc várható a dobogó még üresen maradt második és harmadik helyéért.