Vezetésből botlott a Hunyadi

Seres Viktor (Fotó: Keller Dávid)0
Seres Viktor (Fotó: Keller Dávid)

Lós István góljával (5′, 1–0) vezetést szerzett a Hunyadi, de a vendég okányiak döntetlenre hozták az első félidőt (Kollát Róbert 10′), majd a második játékrészben még kettőt gurítottak (Farkas Ferenc 47′, ill. Mező Sándor 67′). A 741 percben Olasz Imre góljával állt be a 2–3-as végeredmény az elmúlt szombati fordulóban.

Békésszentandrási HMSE – Okány KSK 2–3 (1–1)

Hunyadi: Szabó Zoltán – Pásztor Dávid (84′ Jámborcsik Erik), Szűcs Damján, Kozák Balázs (67′ Olasz István), Dernovics Tamás, Tasi Norbert – Olasz Imre, Kiss László, Kis Mátyás, Lós István – Seres Viktor
Cserék: Buzás Bálint, Kiss Tibor

Kiss Tibor: Három gólt ajandekoztunk az ellenfélnek és ziccereket hagytunk ki , de még így is szorossá tudtuk tenni a mérkőzést . A pontosztozkodas reálisabban tükrözte volna a meccs képét.

Turcsek Zoltán : Sikerült a korábbi hetekhez képest jobban felállnunk, és ez azonnal meglátszodott a csapatjátékban. Várható volt, hogy akik hosszú sérülésből jöttek vissza, el fognak fáradni, és ezért lett izgalmas a vége.

Fotó: Keller Dávid