Connect with us

Csabacsűd

Igazságos pontosztozkodás két hasonló játékerőt képviselő csapat között

Sándor János gólt érő lövése (Fotó: Babák Zoltán)

Mély talajú pálya, két egyforma képességű csapat, küzdelem, igazságos pontosztozkodás. Röviden ennyi mondható el a vasárnapi Csabacsűdi GyLSE Dobozi SE elleni küzdelmes mérkőzéséről. Mint kiderült a 90 perc alatt, a két egyforma képességű, az 5. és 6. helyen álló csapat rangadónak fogta fel az összecsapást.

Az első félidő 43. percében a vendégek találtak be Váczi János jóvoltából (0–1). A szünet után sem változott a játék képe, heroikus küzdelem a pontokért, de ezúttal Sándor János vállalt el egy lövést úgy 25 méterről. A labda a megpattant, Bácsik Gergő még bele tudott érni, de a Pau irányából nem tudta eltéríteni (73. 1–1).

Csabacsűdi GyLSE – Dobozi SE 1–1 (0–1)
Csabacsűdi GyLSE: Petrovics Zsolt – Kiss Gábor, Viszkok Csaba, Rafaj Roland, Pecznik Péter – Endrefalvi Erik, Sándor János, Sovány Pál – Kasnyik Dávid, Körösfalvi Kristóf – Kasik Márk

Jók: Sándor János, Rafaj Roland, Kasik Márk

Kondacs János: A mély talajú pályán a közdelem dominált, azt gondolom, megérdemelt a pontosztozkodás.