Két fordulatos mérkőzésen is döntetlen a felsőházban

Apa és fia, Seres János és Seres Viktor küzd a labdáért, mögöttük Paulik Ádám (Fotó: Babák Zoltán)0

A rájátszás negyedik körére kisorsolt mérkőzéseket játszották február első vasárnapján a Szarvasi Teremlabdarúgó-bajnokságban. Az I. osztályban két döntetlen is született, csupán a Liverpool tudott nyerni, amely az egy félidőn keresztül helytálló Hooligans ellen hengerelt. Az éllovas Korona „remizett” a Farmerekkel, de így is biztosan vezeti a tabellát. Szintén pontosztozkodás lett a Lowland és a Gólgyártók találkozóján, ami sok szép gólt hozott. Alul egyetlen árva gól született a Hihető és a Csati találkozóján, de az három bajnoki pontot ért Molnáréknak. Magabiztos nyert ellenben az Andragória, ezzel vezeti a másodosztályt.

Eredmények. I. osztály: Nagyrét Farm–Korona 5–5, gól: Béni 2, Csipai, Lestyan-Goda, Moldván, ill. Truczka 2, Kiri B., Fabó, Virág. Liverpool–Hooligans 10–1, gól: Bakos 4, Kasik M. 3, Sándor, 2 öngól, ill. Bracsok. Lowland Deers–Gólgyártók 3–3, gól: Olasz Imre 2, Seres, ill. Paulik, Tóth, Enabulele.

Az állás 15 forduló után: 1. Korona 38 pont, 2. Liverpool 32 (14 mérk.), 3. Lowland Deers 31 (14), 4. Gólgyártók 27 (14), 5. Nagyrét Farm 25, 6. Hooligans 14 (14).

A góllövőlista élcsoportja. 34 gólos: Bakos Szilveszter (Liverpool). 18 gólos: Seres Viktor (Lowland Deers), Olasz Imre (Lowland Deers).

II. osztály: Hihető SC–Csati Plusz 0–1, gól: Gilik. Rácz-R Motor–Andragória 2–6, gól: Jancsó, Tóth, ill. Závoda 3, Ruzsinszki, Tasi, Grivalszki.

Az állás 15 forduló után: 1. Andragória 22 pont, 2. Csati Plusz 19, 3. FC Gold 16 (14), 4. Galéria Grill 13 (13), 5. Hihető SC 6, 6. Rácz-R Motor 4 (14).

A góllövőlista élcsoportja. 17 gólos: Laluska Balázs (Galéria Grill). 15 gólos: Szécsi Gábor (FC Gold).