Megállíthatatlan a Korona

Korona vs. Gólgyártók (Fotó: Babák Zoltán)0
Korona vs. Gólgyártók (Fotó: Babák Zoltán)

Eseménydús mérkőzésekkel folytatódott a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság. A második ligában remizett a Hihető és a Gold. Az utolsó percekben egy előreívelt labdával szerezte meg a győzelmet a Rácz-R. Az Andragória magabiztosan nyerve vezeti a tabellát. Fent megállíthatatlan a Korona, akik egy forró hangulatú találkozón diadalmaskodtak a Gólgyártókkal szemben. A nap meccsén elképesztően fordulatos volt a játék, Farkas hétperces büntetését kihasználta a Lowland, de végül nyert a Liverpool. 5-4 is volt, végül biztosan győzött a Nagyrét a Hoolok ellen.

Eredmények:

I.osztály:

KORONA-GÓLGYÁRTÓK 3-1(2-1) jv: Gyekiczki gólok: Bencze S., Zvara, Virág ill. Bakró, Piros lap Paulik (Gólgyártók), 2 perc: Bakró(Gólgyártók)

LIVERPOOL-LOWLAND DEERS 7-6(3-2) jv: Csicsely gólok: Kasik Á.3, Kasik M., Bakos, Váncsodi, Farkas ill. Seres 3, Sztrepka, Olasz István, Konstantinovics. 5 perc: Farkas(Liverpool). 2 perc Farkas, Váncsodi ill. Sztrepka

NAGYRÉT FARM-HOOLIGANS 8-4(4-2) jv: Csicsely gólok: Béni 3, Lós 2, Moldván, Csipai, ög.ill. Kis 3, Jelen

Góllövőlista: 39: Bakos(Liverpool), 25: Seres(Lowland Deers)

II.osztály:

HIHETŐ SC-FC GOLD 2-2(1-1) jv: Gyekiczki gólok: Kaszás 2 ill. Nagy, Altmann,

CSATI PLUSZ KFT-RÁCZ-R MOTOR 2-3(0-0) jv: Orovecz gólok: Roszik, Szakál ill. Filyó 2, Gábos

GALÉRIA GRILL-ANDRAGÓRIA 3-9(1-4) jv: Orovecz gólok: Laluska, Csicsely, Lólé ill. Tasi 3, Grivalszki 2, Virág 2, Závoda, Szebegyinszki

Góllövőlista: 22: Laluska(Galéria Grill), 16: Altmann(FC Gold), Viczián(Hihető SC)