A szomszéd várat ledöntöttük

A szombati rangadón a Szarvas, a szomszéd „vár”, a Gyomaendrőd csapatát fogadta. A mérkőzés lényegében a második félidőben kezdődött el. Az első félidő, egyetlen említésre érdemes eseménye, a szarvasi Fekécs hatalmas bombája volt, amely a felső lécről a gólvonalra vágódott, majd onnan kipattant. A második félidő 2. percében Závoda góljával megindult a gólgyártás, a Gyoma hamar kiegyenlített, de után a szarvasi srácoknak szinte minden összejött, a vége 4-1 lett.

A csapat jelenleg a harmadik Orosházával azonos pontszámmal, rosszabb gólaránnyal, a negyedik helyen áll. Emlékezetem szerint a Szarvas FC utoljára 5 éve volt a tabellán ilyen előkelő helyen. Csak így tovább srácok a dobogóig! Szarvas FC – Gyomaendrőd 4-1. Hajrá Szarvas!

Somogyi János: — Az ellenfél egyenlítése után kezdtünk focizni, és meglett az eredménye. Erdősi Gyula: — Döntetlenszagú mérkőzést a végjátékban vesztettünk el. A hazaiak megérdemelten győztek.