A meccs a második félidőben kezdődött

Az NB II-es férfi kézilabda bajnokság 5. fordulójában, a Szarvasi Mozzarella HC a Makó csapatát fogadta. A mérkőzés jól indult, hamar kétgólos előnyre tettünk szert, kapusunk is parádésan védett, hiszen az első játékrész három hétméteresét és sok ziccert is hárított, ami nem kis teljesítmény. A második félidő már nem alakult ilyen jól számunkra, hiszen 6 percig nem sikerült gólt dobnunk, az ellenfél pedig közben szép csendesen kiegyenlített. Ekkor bekiabált a vendégek edzője „most kezdődik a meccs”, és sajnos igaza volt, hamar átvették a vezetést. Sokat hibázunk, kapkodtunk, elszórtuk a labdákat, nem játszottuk ki támadásainkat, ami ahogy az már lenni szokott megbosszulta magát. Így tettük naggyá a Makót…. A vége Szarvasi Mozzarella HC – Makó KC 26-29 (14-12) lett.