Magyar Kupa Döntő!

2009. október 17.-én szombaton Szarvason rendezte meg a Magyar Aerobik Szövetség a Magyar Kupa Döntő fordulóját. A versenyt 3 forduló előzte meg, melyeknek eredményei alapján minden korcsoportból és kategóriából az első 6 legjobb egyesület egysége jutott be. A délelőtt folyamán az „A” kategóriások, a sportaerobicosok versenyére került sor. A Ritmus Sportaerobic Club sportolója Konstantinovics Lili nyitotta meg a versenyt, aki bemutató gyakorlattal versenyen kívül szerepelt. A bírók így letesztelhették pontozásukat és Lili is megtudhatta gyakorlata értékét. A Ritmus Sportaerobic Clubból 5 egység jutott a döntőbe.

Gyekiczki Gyöngyi szerepelt a legjobban, egyéniben ezüst érmes, csoportban aranyérmes lett. Somogyi Zsuzsa tanítványa így büszkén viselhetett két érmet is a nyakában. Fabó Márkó III. helyet szerzett az UP 2-es fiúk korcsoportjában. Gyekiczki Adél sérülése ellenére nagyon szépen szerepelt, és az 5. helyet szerezte meg, a Búzás Csilla Gyekiczki Adél Kereszturszky Zita összeállítású UP 2-es trió szintén 5. lett, dicséretes, hogy az előző versenyhez képest az új összeállításban – Búzás Csilla, mint új trió tag szerepelt – 1,5 ponttal többet kaptak gyakorlatukra. Bencsik Miksa és Búzás Csilla párosban 4. helyezett lett. A következő megmérettetés az Austrian Open lesz, ahol 3 egység fog szerepelni a szarvasi Ritmus Sportaerobic Clubból!.