in

Aerobik diákolimpiai érmek Komlón

110411aerobic

110411aerobic2011. április 9-én a Komlói Sportcsarnokban rendezte meg az idei országos diákolimpiai döntőt a magyar aerobik szövetség. A verseny a „B” kategóriásokkal kezdődött, majd késő délután kerültek sorra a sportaerobikosok, azaz az „A” kategória versenyzői.

Somogyi Zsuzsa tanítványai, a Szarvasi Ritmus Sportaerobic

Club versenyzői mindannyian a döntőbe jutottak, közülük három egység érmet nyert az országos viadalon.

UP 3-as korosztályban (7-11 évesek) a Bedekovics Andrea, Kendra Bettina, Jónás Márió és Szappanos Laura alkotta csoport ezüstérmet kapott. a csoport tagjai a Vajda Péter Intézményt képviselték.

Az UP 2-esek között (12-14 évesek) először döntős páros Kasnyik Kinga és Madács Kinga a negyedik helyen végzett. Ők a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola tanulói.

UP 1-es korcsoportban (15-17 évesek) két egység szerepelt a : Vajda Péter Intézményből: trióban Demeter Viktória, Gyekiczki Adél és Kereszturszky Zita, ők diákolimpiai bajnokok lettek,valamint párosban  Demeter Viktória és Kereszturszky Zita, akik ezüstérmet szereztek az országos versenyen.