in

Országos döntőre érett szakmai ismeretek

130418szekely

130418szekelyA Székely Mihály Intézmény kiemelt figyelmet fordít a szakmai érettségi tantárgyak tanítására is. Egyre több diák tudatosan készül, versenyekre is benevez.

Minden évben megrendezésre kerül a Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenye. A verseny célja, hogy a tehetséges érettségiző tanulók összemérhessék szakmai tudásukat, a szakközépiskolák, szaktanárok bemutathassák tehetséggondozó munkájukat. Ebben a tanévben, Győrben 2013. április 11-12-én kerül megrendezésre a SZÉTV döntője.

 

Nagy örömünkre iskolánk, a szarvasi Székely Mihály Intézmény két tanulója kiemelkedő első fordulós eredménye alapján bejutott e rangos megmérettetés döntőjébe.

130420szekelyPapp Marianna 12.C osztályos tanuló ügyviteli alapismeretek, Erdős Gyula 12.E osztályos tanuló vendéglátás-idegenforgalom  szakmai érettségi tantárgy országos döntőjében képviseli a Szakképző Iskolánkat. A képviselt szakmák rendkívül szerteágazó szakmai elméleti ismereteiről kell számot adni a diákoknak. Nagy rálátás képessége szükséges ahhoz, hogy az egyes szakmai elemeket összefüggésben, folyamatban, alkalmazhatóságban tudják kezelni. Köszönjük Harmati Ágnes, Zanáné Kugyela Tímea, Kozák Imréné, Opauszkiné Janecskó Erika, Fekécs Magdolna tanárnők felkészítő munkáját.

Gratulálunk versenyző diákjainknak és felkészítő tanáraiknak.

További jó hangulatú, sikeres versenyzést kívánunk tanulóinknak a győri döntőben.

Sutyinszkiné Nagy Zsuzssanna szakképzési vezető

What do you think?

Vélemény, hozzászólás?

130418zold

Éljünk természetesen!

Pályázati kiírás – ajándéktárgyak készítésére