in , ,

Csabacsűdi Trefortos sikere a „Fagypont alatt” versenyen

Vajda Péter Evangélikus Gimnázium meghirdette a „Fagypont alatt” című pályázatot a környékbeli iskolákban. A jelentkezők feladata az volt, hogy 5-10 diából álló prezentációt készítsenek természetben alacsony hőmérséklethez köthető jelenségekről a biológia, fizika, kémia, földrajz témaköréből. Iskolánkból 4 tanuló vett részt az eseményen. Farkas Bianka, Nagy Vanda, Rácz Tímea és Sztraka Martin. A pályázat eredményhirdetésére február 15-én került sor, Szarvason a Gimnáziumban. A reál munkaközösség tagjai zsűrizték a beérkezett munkákat, akik úgy döntöttek, hogy iskolánk, a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola tanulója, Sztraka Martin munkája lett a legszínvonalasabb, ezért az első helyezést ő nyerte el. A nap folyamán különböző kísérleti foglalkozáson vettek részt a gyerekek, amiket nagy érdeklődéssel fogadtak.

Martin a győztes előadását iskolánk aulájában is bemutatta diáktársainak.

Ezúton köszönjük Melis Erika felkészítő tanár segítségét és Martin eredményes munkáját. Kívánunk további sok sikert neki!

Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola nevelőtestülete

Az élet hozta a témát, de az élet egyre több tanyasi történetet el is visz

Batyusbállal teremti meg az utazás költségeit a csabacsűdi népdalkör