Korona nélkül startolt a nyári teremfoci-bajnokság

Fotó: Babák Zoltán0

Elrajtolt a Nyári Kupa 2020 sorozata, tíz csapat részvételével, egyenlőre még zárt kapuk mellett. Nem volt egy súlycsoportban a Rácz-R, és a Nagyrét Farm. Parázs meccset hozott a Hooligans, és az új belépő Don Fredo Pizzéria csatája, ahol már a negyedik percben villant a piros lap. Végül a Hoolok nyertek a döntetlenszagú találkozón. Az alaposan megerősített Lowland ellen nehezen adta magát a vadonatúj szerelésben pompázó Andragória. A nagy gólok meccsén a Gólgyártók győzött Goldék felett. Zárásként a nagy esélyes Liverpool hozta a kötelezőt Csatiékkal szemben.

Eredmények:
RÁCZ-R MOTOR-NAGYRÉT FARM 2-14(1-6) jv: Csicsely gólok: Deák, Tóth ill. Ardai 5, Béni 3, Lós 3, Lestyan-Goda

DON FREDO PIZZÉRIA-HOOLIGANS 4-5(0-1) jv: Csicsely gólok: Petrovics 2, Laluska, Galát M.ill. Jelen 2, Bagi 2, Kis. 2 perc, és piros Galát Pál, 2 perc Laluska

ANDRAGÓRIA-LOWLAND DEERS 3-4(1-3) jv: Csicsely gólok: Bozsó, Tasi, Uhljár ill. Olasz Imre, Olasz István, Fabó, Takács

FC GOLD-GÓLGYÁRTÓK 4-5(1-3) jv. Gyekiczki gólok: Altmann 3, Debróczki ill. Stanley 3, Paulik 2

CSATI PLUSZ KFT-LIVERPOOL 1-6(1-3) jv: Gyekiczki gólok: Furár ill. Romhányi 2, Váncsodi, Viczián, Pásztor, Sindel

Gunda Atilla

A fotók a Rácz-R Motor – Nagyrét Farm és a Don Fredo Pizzéria – Hooligans mérkőzéseken készültek.