in ,

Karácsonyi játszóház a Trefortban

0

Régóta hagyomány iskolánkban, hogy a téli szünet előtti utolsó tanítási napon, az egész délelőttöt átkaroló karácsonyi játszóházat rendezünk a tanulóinknak. Sajnos az idei évben új oldalról kellett megközelítenünk ezt a napot.

Reggel egy rövid karácsonyi műsort hallgathattak meg iskolarádión keresztül a gyerekek, utána pedig minden osztály a saját tantermében fedezhette fel a kreatív oldalát osztályfőnökük és pedagógusaik segítségével. Ötletes és aranyos kézműves meglepetések születtek az ügyes kezek által. Készültek karácsonyi üdvözlőlapok, mécsestartók, gyertyák és karácsonyi díszek is a mai napon.

Kellemes karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kívánnak a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola tanulói és dolgozói.

Orosz Dóra

Felállították Id. Gyímesi János szobrát

Fotó: Babák Zoltán0

Az óvodásoknak vittek ajándékot a karácsonyi piac bevételéből