in ,

Hajtós, fordulatos mérkőzéseket hozott vasárnap

Hajtós mérkőzéseket hozott a vasárnapi forduló (Fotó: Babák Zoltán)

Remek meccseket hozott a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság ötödik fordulója.

A sorcserével pályára lépő farmerek irányították a nyitómeccset. De a végén a Gólgyártók kisodoródott helyzetből kiharcolta a döntetlent.

Az első félidőben az eddig nyeretlen Gold volt a jobb. Fordulás után Mogyiék szép gólokkal megfordították a mérkőzést.

Az alsóházban már két góllal vezetett a Rotor, de a Hoolok 3-2-re fordítottak három perccel a vége előtt. Ennyi idő elég volt a gyomaendrődieknek, hogy megnyerjék a meccset.

5.forduló eredmények:

GÓLGYÁRTÓK-NAGYRÉT FARM 3-3(2-3) jv: Csicsely gólok: Stanley, Kondacs, Barta ill. Kriska 2, Viszkok

CSATI PLUSZ KFT.-FC GOLD 4-2(1-2) jv: Csicsely gólok: Magyar 2, Gombár, Durucskó ill. Balog, Zahorecz S.
2 perc: Tatár(Csati Plusz Kft.)

HOOLIGANS-ROTOR 3-4(1-2) jv: Csicsely gólok: Jelen 2, Csikai ill. Tóth 2, Tímár, Varga K.
2 perc: Csikai(Hooligans)

Góllövőlista: 11: Olasz István(Pro Gym), 10: Virág(Pro Gym), 9: Viczián(Korona)

Gunda Atilla

Csőben sült sonkás póréhagyma citromos-mentás besamel mártással

Dr. Tirják László, a Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatóság vezetője a beruházás átadóünnepségén