in ,

„A szívünkben legyen karácsony” – karácsonyi ünnepség a Trefortban

Az idei évben kicsit másképp került megrendezésre a karácsonyi ünnepségünk. Iskolánk udvarára varázsoltak ünnepi hangulatot diákjaink. A műsor elején intézményünk vezetője Sutyinszky Zoltán ünnepi beszédével köszöntötte a résztvevőket, majd megköszönte az iskola partnereinek az egész éves támogató munkáját, azt, hogy a mindennapokban is önzetlenül segítik az intézményt. Viszonzásul a tanulók egy szép és meghitt karácsonyi műsorral ajándékozták meg az egybegyűlteket.

A műsor egy közös dal éneklésével kezdődött, amit a gyerekek és felnőttek együtt énekeltek el. Az ének után hallhattunk karácsonyi verseket és szlovák dallamok is felcsendültek.

A nap végén boldogan és ünnepi hangulatban tértek haza kicsik és nagyok egyaránt.
„Ha elmúlik karácsony,
A szeretet lángja halványabban ég,
De ha vigyázunk rá, nem alszik ki még.„ /Neoton Família/

Sutyinszky Zoltán intézményvezető

A Szarvasi Jégkorong SE U12-es csapata

Kecskeméten folytatódott a bajnokság utánpótlás jégkorongozóinknak

Fotó: police.hu

Szarvasi helyszíneken is lecsapott a rendőrség a futtatókra