Viharos forduló a rájátszásban

Enabulele Stanley Esemuede és a Gólgyártóknak ezúttal nem indult be a gyártósor a Csati ellen. A képen jobbról Durucskó Péter (Fotó: Babák Zoltán)

Óriási szélviharban kezdődött a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság rájátszásának ötödik játéknapja.

Az első félidőben még jól tartotta magát a Szelekció, de a második játékrészben a Gold fölényesen nyert.

Az egyetlen felsőházi meccsen a Csati megszerezte első győzelmét a rájátszásban. A győztes gól egy perccel a vége előtt született, a Gólgyártók ellen.

Zárásként a Hoolok magabiztosan verték az Andragóriát. Sikerükkel átvették a B csoport vezetését.

A Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság állása a rájátszás 5. játéknapja után

Ötödik forduló:

A-csoport:

CSATI PLUSZ KFT.-GÓLGYÁRTÓK 2-1(1-1) jv: Gyekiczki gólok: Durucskó, Gombár ill. Stanley

B-csoport:

TERMÉSZETES SZELEKCIÓ-FC GOLD 1-8(1-2) jv: Gyekiczki gólok: Romhányi ill. Nagy 2, Zahorecz S.2, Zima, Bencsik M., Bencsik P., Balog

HOOLIGANS-ANDRAGÓRIA 6-3(3-1) jv: Csicsely gólok: Pásztor 3, Szedlják 2, Bagi ill. Závoda, Tasi, Kondacs

Góllövőlista: 27: Virág (Pro Gym), 19: Viczián (Korona), 16: Zima(FC Gold)