Bemutatkoztak a legfiatalabb jégkorongozóink

Bemutatkoztak a legfiatalabb jégkorongozóink is szombaton
Bemutatkoztak a legfiatalabb jégkorongozóink is szombaton (Fotó: Babák Zoltán)

Szombaton mutatkozott be hazai pályán az U10-es csapatunk. Ők ezen a napon a Csabai Farkasok, a hódmezővásárhelyi Pörgős Pengék és a makói Marosi Pengék ellen léptek pályára. Ebben a korosztályban 2×12 perc a játékidő és egy csapattal kétszer kell játszanunk; ez most a Csabai Farkasok együttese volt.

Az első mérkőzésünket a Csabai Farkasokkal játszottuk. A meccs elején kiderült, a csabaiak tudásban előrébb járnak, mint mi, ennek ellenére nagyot küzdöttünk és sikerült gólokat ütnünk, de a győzelemtől messze jártunk.

Második összecsapásunkat a számunkra ismeretlen Pörgős Pengék ellen vívtuk. A jó kapusteljesítményeknek és a sok korcsolyázásnak köszönhetően megszereztük első győzelmünket ezen a napon.

Harmadik meccsünk a Marosi Pengék ellen zajlott, ahol hasonló tudású csapatok mérték össze erejüket. Izgalmas mérkőzést szurkolhatott végig a szép számú közönség. Felváltva vezettek a csapatok, még az utolsó percben is nálunk volt a győzelem, amit azonban sikerült kiegyenlíteni az ellenfélnek, így sajnos döntetlen lett a vége.

Utolsó összecsapásunk a szabályok alapján ismét a Csabai Farkasok ellen zajlott, ahol sikerült az első mérkőzéshez képest több gólt ütnünk, de ez is kevés volt most a győzelemhez.

Köszönjük szurkolóinknak a biztatást és a szülőknek a finom falatokat!