Makói forduló

A Szarvasi Jégkorong SE U12-es játékosai Makón
A Szarvasi Jégkorong SE U12-es játékosai Makón (Fotó: Kohut Pál)

Az U12-es korosztály vasárnap Makón folytatta a bajnokságot. A szokásos menetrend szerint három csapattal kellett megmérkőznünk ezen a napon is, sorrendben a Csabai Farkasokkal, a hódmezővásárhelyi Pörgős Pengékkel és a makói Marosi Pengékkel.

Sajnos öt fő betegség miatt hiányzott ezen a játéknapon, így kénytelenek voltunk az U10-es játékosokból feltölteni a csapatot, hogy a minimális létszám meglegyen.

Az első mérkőzésünket a Farkasok ellen játszottuk, hiányzóinkat lelkesedéssel próbáltuk pótolni, de a jól játszó ellenfelünkkel szemben csak a helytállás volt elég, viszont most több gólt ütöttünk nekik, mint az előző fordulóban.

Másodjára a Pörgős Pengékkel játszottunk, akiket a kiváló kapusteljesítménynek köszönhetően biztosan győztünk le.

Végül a hazaiak ellen zártuk a napot, ahol az első félidőben még szoros volt az eredmény (2-4), de a második félidőre már teljesen elfáradt a csapat és itt is jól védő kapusunknak köszönhető, hogy nem lett még nagyobb a különbség.