Gólrekord született

Kiri Mihály szerezte az FC Gold első gólját az ötödik játéknapon.
Kiri Mihály szerezte az FC Gold első gólját az ötödik játéknapon. (Fotó: Babák Zoltán)

A Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság ötödik fordulóban már pályára léphettek a szarvasi focisták is, mely át is rendezte az erőviszonyokat.

A nap meccsén a Gallicoop Nagyrét feletti sikerével hibátlanul menetel.

Az alaposan megerősített Lesz Ami Lesz első győzelmét aratta.

Az FC Gold nyert a kapura veszélytelen Hoolok ellen.

Nyolc másodperccel a vége előtt egyenlítettek az ácsok a Gym Bro elleni derbin.

A Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság újkori történelmének legnagyobb arányú győzelmét aratta a Pro Gym.

5.forduló:

GALLICOOP-NAGYRÉT FARM 5-4(2-1) jv: Csicsely gólok: Furár 2, Köteles, Rácz R., Ottava ill. Lestyan-Goda, Béni, ZIma, Viszkok

HARMADIK FÉLIDŐ-LESZ AMI LESZ 3-7(1-5) jv: Gyekiczki gólok: Makai 2, Kovács ill. Magyar 2, Bátori D., Bátori M., Polonszki, Kondacs, Bátori P.
sárga lap: Bátori D.

HOOLIGANS-FC GOLD 1-3(0-1) jv: Gyekiczki gólok: Szedljak ill. Bencsik G., Szécsi, Kiri

CENTRÁL TETŐ-GYM BRO 2-2(0-0) jv: Soczó Cs., Filyó ill. Bakos, Geszti

NEVÜNK SEMMI-PRO GYM 1-32(1-15) jv: Orovecz gólok: Bíró ill. Lós 9, Virág 7, Kasik 6, Olasz 4, Kajtár 4, Viszkok, Kozák
sárga lap: Ézsiás ill. Lós

Góllövőlista: 13: Lós(Pro Gym), 12: Virág(Pro Gym), 11: Takács(Gólgyártók)