in ,

Lezárult az alapszakasz

Altmann Roland gólja a Lesz ami lesz ellen.
Altmann Roland gólja a Lesz ami lesz ellen. (Fotó: Babák Zoltán)

Öt mérkőzéssel befejeződött a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság 2023/24-es alapszakasza.

A Gym magabiztosan nyerte a múlthéten elmaradt meccsét a Gallicooppal szemben.

Már 4-0-ra vezetett a Gold, de a narancsosok feljöttek egy gólra.

A második etapban már csak az aranyszínűek szereztek gólt.

Egy tucatot rúgott a Gym Bro a Harmadik Félidőnek, ezzel a második helyen végzett az alapszakaszban.

Remek meccsen győztek Gömbiék a Gólgyártók felett.

Zárásként a Pro Gym két perccel a vége előtt szerezte meg a győztes gólt, a méltán felsőházba került Centrál Tető ellen.

Folytatás a rájátszásban a felső és alsóházban.

1. forduló:

GYM BRO-GALLICOOP 4-1(1-0) jv: Gyekiczki gólok: Szappanos 2, Bakos, Geszti ill. Nyemcsok
LESZ AMI LESZ-FC GOLD 3-6(3-4) jv: Gyekiczki gólok: Kerekes 3 ill. Nagy 2, Debróczki, Kiri, Altmann, Rohony
sárga lap: Polonszki(Lesz Ami Lesz)

GYM BRO-HARMADIK FÉLIDŐ 12-4(5-0) jv: Csicsely gólok: Bakos 4, Geszti 3, Erős 2, Varga, Farkas, Váncsodi ill. Moleri, Korbely, Ifj. Pecznyik, Makai

GALLICOOP-GÓLGYÁRTÓK 3-2(3-1) jv: Csicsely gólok: Szekeres 2, Köteles ill. Körösfalvi, Kondacs

CENTRÁL TETŐ-PRO GYM 3-4(1-1) jv: Gyekiczki gólok: Kovács, Filyó J., Soczó Cs.ill. Olasz, Virág, Viszkok, Kasik

Góllövőlista: 27: Bakos(GymBro), 18: Takács(Gólgyártók)

Gunda Atilla

Babák Zoltán

A csabacsűdiek lemaradása még a dobogóra hajtó dévaványaiak mögött sem jelentős.