Folytatódik a Bozsik-program az utánpótlás csapatoknál

20170409-P1240911

A nem bajnoki rendszerben szereplő labdarúgó utánpótlás csapatok részére játéklehetőséget kínáló OTP Bank Bozsik-program részeként április 08.-án az U11 és U13 korosztályok második tornájával Szarvason folytatódott a régió utánpótlás labdarúgásának játékos versengése.

U-11 korosztály

Résztvevő csapatok: Gyomaendrődi GYLE 2 csapattal, Sárréti Gyöngyhalász GYSE (Füzesgyarmat) 2 csapattal, Dévaványai SE, Csabacsüd, Békésszentandrási HMSE, Szarvasi FC

A csapatok két 4 fős csoportba sorolva körmérkőzést vívtak, majd a csoport helyezettek a másik csoport azonos helyezettjével is megmérkőztek.
Játékidő : 1×20 perc

Eredmények:
1. pálya
Gyomaendrődi GYLE „A” – Sárréti Gyöngyhalász GYSE U10 8 – 0
Csabacsüd – Békésszentandrási HMSE 0 – 8
Csabacsüd – Sárréti Gyöngyhalász GYSE U10 1 – 6
Gyomaendrődi GYLE „A” – Békésszentandrási HMSE 10 – 1
Gyomaendrődi GYLE „A” – Csabacsüd 11 – 1
Békésszentandrási HMSE – Sárréti Gyöngyhalász GYSE U10 5 – 3

2. pálya
Sárréti Gyöngyhalász GYSE U11 – Dévaványai SE 3 – 1
Gyomaendrődi GYLE „B” – Szarvasi FC 2 – 2
Gyomaendrődi GYLE „B” – Dévaványai SE 3 – 0
Sárréti Gyöngyhalász GYSE U11 – Szarvasi FC 2 – 2
Dévaványai SE – Szarvasi FC 1 – 4
Gyomaendrődi GYLE „B” – Sárréti Gyöngyhalász GYSE U11 0 – 1

Keresztjáték:
7. helyért Dévaványai SE – Csabacsüd 3 – 0
5. helyért Sárréti Gyöngyhalász GYSE U10 – Gyomaendrődi GYLE „B” 2 – 0
3. helyért Szarvasi FC– Békésszentandrási HMSE 3 – 1
1. helyért Gyomaendrődi GYLE „A” – Sárréti Gyöngyhalász GYSE U11 2 – 0

U-13 korosztály

Résztvevő csapatok: Gyomaendrődi GYLE 2 csapattal, Sárréti Gyöngyhalász GYSE (Füzesgyarmat), Dévaványai SE, Békésszentandrási HMSE, Szarvasi FC
A csapatok egymással körmérkőzést vívtak.
Játékidő : 1×20 perc

Eredmények:
Békésszentandrási HMSE – Szarvasi FC 1 – 0
Gyomaendrődi GYLE „B” – Dévaványai SE 0 – 7
Szarvasi FC – Gyomaendrődi GYLE „A” 1 – 1
Gyomaendrődi GYLE „B” – Sárréti Gyöngyhalász GYSE 0 – 6
Békésszentandrási HMSE – Gyomaendrődi GYLE „A” 2 – 4
Sárréti Gyöngyhalász GYSE – Dévaványai SE 5 – 0
Szarvasi FC – Gyomaendrődi GYLE „B” 4 – 2
Dévaványai SE – Békésszentandrási HMSE 3 – 0
Gyomaendrődi GYLE „A” – Sárréti Gyöngyhalász GYSE 1 – 1
Dévaványai SE – Szarvasi FC 0 – 3
Békésszentandrási HMSE – Sárréti Gyöngyhalász GYSE 0 – 1
Gyomaendrődi GYLE „A” – Gyomaendrődi GYLE „B” 7 – 0
Sárréti Gyöngyhalász GYSE – Szarvasi FC 5 – 0
Békésszentandrási HMSE – Gyomaendrődi GYLE „B” 5 – 1
Gyomaendrődi GYLE „A” – Dévaványai SE 1 – 0

1. Sárréti Gyöngyhalász GYSE 13 p
2. Gyomaendrődi GYLE „A” 11 p
3. Szarvasi FC 7 p
4. Békésszentandrási HMSE 6 p
5. Dévaványai SE 3 p
6. Gyomaendrődi GYLE „B” 0 p

Minden torna zárásaként, a látottak alapján rövid értékelés történik, majd csapatonként oklevéllel kerül elismerésre a kiemelkedő teljesítmény.

Díjazottak:
U-11: Szabó Tamás, Szilágyi István, Kiss Ákos (Szarvasi FC), Kiss Martin, Pardi Balázs, Gyányi Gyula, Gál Donát, Csikós Márkó

U-13: Werle Zalán (Gyomaendrődi GYLE), Szebegyinszki Márk (Gyomaendrődi GYLE), Szilágyi János (Sárréti Gyöngyhalász GYSE), Jenei Csenger (Dévaványai SE), Nagy Botond (Békésszentandrási HMSE), Lénárt Zsombor (Szarvasi FC)

Folytatás a korosztályban április 28.-án pénteken Gyomaendrődön az Endrődi pályán a harmadik csoport tornán.


Comments are closed.