A második félidő döntött első edzőmérkőzésünkön

Szerda délután a Mezőtúri AFC vendégeskedett az Erzsébet ligetben felkészülési mérkőzésen. A találkozó mintegy negyedórás csúszással kezdődött, de ezt senki sem bánta. Meglepően sokan, nagyjából százan voltak kíváncsiak fiaink teljesítményére.

A találkozó 8. percében egy eladott labda után, a korábban szarvasi mezben is játszó Erdősihez került a labda, aki a kifutó Lévai kapus mellett elhúzva gurította a játékszert a szarvasi kapuba, ezzel megszerezve a vezetést a vendégeknek. 0-1

A 25. percig kellett várnunk az egyenlítésre, ekkor Bakró távoli lövése egy vendégjátékoson megpattanva talált utat a mezőtúri kapuba. 1-1

Néhány perccel később Pitire csúszott rá csúnyán egy sárga mezes játékos, akit sajnos sérülése miatt le is kellett cserélni.

A második félidőre ezúttal is szinte sort cserélt Rétes mester, 7 helyen változtatott az első félidőbéli csapathoz képest.

Az 55. percben Kiri Bence végzett el gyorsan szögletet, Farkas pedig mesterien tekert középre az érkező Sztojka pedig fejjel juttatta a hálóba a játékszert. 2-1

Negyedórával a vége előtt Magyar húzott el a jobb szélen, majd kényszerítőzött Sztojkával és végül középre passzolt az üresen álló Kriskához aki egy csel után a kapuba helyezte a labdát. 3-1

Szarvasi FC – Mezőtúri AFC 3-1 (1-1)
Szarvas, Erzsébet liget. Játékvezető: Steigler Á.

Szarvas I. félidő: Lévai B. – Viszkok D., Bakró G., Szikora M., Pecznik P., Kriska N., Murvai D., Zima D., Piti L. (Farkas N.), Sztojka Á., Magyar M.

Szarvas II. félidő: Kasik V. – Medvegy Á., Kukovecz D., Kis M., Kiri B., Takács J., Körösfalvi K., Kriska N., Magyar M., Sztojka Á., Farkas N.

Gólszerzők: Bakró G. 25’, Sztojka Á. 55’, Kriska N. 75’ illetve Erdősi Gy. 8’