A bronzmeccsel és a döntővel zárul a Nyári Kupa 2021 sorozata

A Szia Uram! és a Hooligans mérkőzés egy pillanata
A Szia Uram! és a Hooligans mérkőzés egy pillanata (Fotó: Babák Zoltán)

Nem volt különösebb tétje a Szia Uram! és a Hooligans mérkőzésének, hiszen utóbbiak már korábban bebiztosították az ötödik helyüket. A motiváltabb zöldek megérdemelt győzelmet arattak.

Az egyik elődöntőben nagy taktikai csata volt az alapszakaszgyőztes Pro Gym, és a negyedik Nagyrét Farm között. Bár a feketék egy fejesből! megszerezték a vezetést, Kozákék szép gólokkal fordítottak, és jutottak a fináléba.

Nyári Kupa 2021 9.forduló:

Az ötödik helyért: SZIA URAM!-HOOLIGANS 5-1(1-1) jv: Gyekiczki gólok: Bakos 2, Csicsely, Gábos, Zahorecz ill. Tasi

Elődöntő: PRO GYM(1.)-NAGYRÉT FARM(4.) 3-1(2-1) jv: Gyekiczki gólok: Olasz István 2, Lós ill. Ardai
2 perc: Kozák(Pro Gym)

A szerdai esti mérkőzésen a Gólgyártók- Csati Plusz Kft. elődöntőt játszották le.
Kondacs egy szép góllal szerzett vezetést, és továbbra is a gólgyárosok irányították a találkozót. A szünet előtti góllal gyakorlatilag eldőlt a továbbjutás sorsa. A második etapban még két gólt szerezve tették biztossá győzelmüket a kék-feketék.

Elődöntő: GÓLGYÁRTÓK-CSATI PLUSZ KFT. 5-0(3-0) jv: Gyekiczki gólok: Takács 2, Tóth, Kondacs, Lestyan Goda