Győzelem a szezonnyitón

Buzási vezetésével a második félidőt hozták a hazaiak
Buzási vezetésével a második félidőt hozták a hazaiak (Fotó: Babák Zoltán)

A megfiatalított csorvási csapat nagy lendülettel vetette magát a küzdelembe, ami az eredményen is rögtön látszott (1-3). A gyors vendégvezetés megbénította a sok technikai hibát vétő hazaiakat. Az 5. percben Száva edző időt kért, de nem sokat használt. Végül a 22. percre egyenlített az NKK 9-9-re. A félidő 11-12-es eredménnyel zárult.

Térfélcsere után a vendéglátók védekezésben felszívták magukat. Ennek hatása gyorsindításos gólokban jelentkezett Buzási vezérletével. A fáradó vendégek sok adogatással próbálták lassítani a játékot, miközben a félidő alatt mindössze hat találatig jutottak. Ellentétes félidők után megérdemelt hazai győzelem született.

Szarvasi NKK-Csorvási SK 25-18 (11-12)

NB II-es női kézilabda mérkőzés. Szarvas, 90 néző, Vezette: Parádi Róbert, Ujhelyi Balázs

Szarvasi NKK: Nagy B-BUZÁSI 9,Balogh 2,Papp 3/1,Hajdu 1,Szöllősi 2, Kovács 2. Csere: Skorka (kapus),Fodor, Milyó 1,NAGY E 3,Száva,Tasgyik, Trnyik, Závoda 2. Edző: Száva Flórián

Csorvási SK:ZSIGA-Márton 2, Ivanics 2, Kerek 4, Tóth-Grexa, GÖMÖRI 10, Popol. Csere:Györgyi(kapus),Bíró, Rusz, Mokrán, Petrovszki. Edző: Ivanics-Gyemó Anita.

Kiállítások: 2 ill. 4 perc. Hétméteresek: 3/1 ill 0.

Száva Flórián: A II félidőben az antikézilabdát játszó vendégek ellen jó védekezéssel megérdemelten nyertünk.

Ifjúsági mérkőzésen Szarvasi NKK-Csorvási SK 37-20 (24-9) Február 25.-én Bácsalmás-Szarvas összecsapásra kerül sor.