Epizód a Pro Gym – Gólgyártók mérkőzésről.
Epizód a Pro Gym – Gólgyártók mérkőzésről. (Fotó: Babák Zoltán)

A helyosztókkal folytatódott a Nyári Kupa 2023 sorozata.

A rekkenő hőségben a Lesz Ami Lesz csapata nem tudott kiállni a Plusz Egy ellen.

A Next-Hooligans találkozót lejátszották, ahol a Bakos vezette Next 35 percig emberhátrányban játszva is nyerni tudott.

A Nagyrét Farm fél perccel a vége előtt egy szerencsés góllal tudott győzni az ácsokkal szemben.

Az első elődöntőn az esélyesebb Füzeskert diadalmaskodott az FC Gold ellenében, és a döntőbe jutott.

A másik elődöntőn a Pro Gym csapata a szünetben levonult a játéktérről, amivel félbeszakadt a mérkőzés.

Elődöntők:

FÜZESKERTI APARTMANHÁZ(2.)-FC GOLD(3.) 5-2(3-0) jv: Csicsely gólok: Kiri B. 3, Lestyan Goda, Truczka T.il.. Balog, Stromajer
sárga lap: Bencsik I.(FC Gold)

PRO GYM(1.)-GÓLGYÁRTÓK(4.) 0-2(0-2) jv: Csicsely gólszerzők: Seres V., Takács
sárga lap: Olasz, Kozák(Pro Gym)
piros lap: Olasz, Kozák(Pro Gym)
A szünetben félbeszakadt!

5-8. helyért:
NEXT(5.)-HOOLIGANS(8.) 8-6(4-1) jv: Orovecz gólok: Bakos 6, Magó 2 ill. Moleri 2, Jansik 2, Bagi, Bákai
piros lap: Varga(Next)

9-12. helyért:
NAGYRÉT FARM(9.)-CENTRUM TETŐ(12.) 3-2(1-0) jv: Gyekiczki gólok: Béni , Frankó, ög.ill. Gábos, Filyó