Repülőrajtot vett az őszi bajnokság

Bakró Krisztián nem ismer elveszett labdát a Gym Bro - Gólgyártók mérkőzésen.
Bakró Krisztián nem ismer elveszett labdát a Gym Bro - Gólgyártók mérkőzésen. (Fotó: Babák Zoltán)

Megkezdődött a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság 2023/24-es szezonja.

Az első meccs előtt Lestyan-Goda Pál tiszteletére főhajtással adóztak a jelenlévők, aki hosszú évekig volt a szarvasi teremfoci résztvevője.

Remek meccsen megosztozott a pontokon a Nagyrét Farm és az FC Gold.

Sokáig volt szoros a Pro Gym és Harmadik Félidő csatája, de Lós megérkezésével eldőlt a találkozó.

Még döntetlen volt az első félidő, fordulás után a Hoolok felülkerekedtek a lelkes Nevünk Senki felett.

A nap meccsén az alaposan megerősödött Gym Bro és a címvédő Gólgyártók döntetlenre végzett.
Zárásként a Centrál Tető diadalmaskodott a Lesz Ami Lesz felett.

1. forduló:

NAGYRÉT FARM-FC GOLD 4-4(2-3) jv: Orovecz, gólok: Viszkok 2, Lestyan-Goda, Patay ill. Bencsik M.3, Debróczki

PRO GYM-HARMADIK FÉLIDŐ 7-3(1-2) jv: Orovecz, gólok: Kasik M.2, Lós 2, Viszkok, Kis, ög.ill. Makai G., Jancsó, Tóth

HOOLIGANS-NEVÜNK SENKI 9-2(2-2) jv: Csicsely, gólok: Bagi 3, Szedlják 3, Kovács Ba. 2, Jansik ill. Bíró, Ézsiás

GYM BRO-GÓLGYÁRTÓK 3-3(0-2) jv: Gyekiczki, gólok: Bakos 2, Határ ill. Takács 2, Lestyan-Goda

LESZ AMI LESZ-CENTRÁL TETŐ 0-5(0-3) jv: Gyekiczki, gólok: Filyó T.2, Szakács 2, Soczó
sárga lap: Szakács