Magabiztosan nyertek a lányok

A vendégek negyedórán át tudták tartani a lépést a házigazdákkal, akik a játékrész második felében sokkal eredményesebben támadtak.

A szünet után is biztosan őrizte 5-6 gólos előnyét a Szarvasi NKK, még akkor sem tört meg a lendülete, amikor sorozatosan emberhátrányban játszott, és végül magabiztosan nyerte a találkozót.

Szarvasi NKK–FKSE-Algyő 35–23 (17–11)

NB II.-es női mérkőzés. Szarvas, 120 néző. Vezette: Babidorics, Reszegi.

Szarvas: ANTAL – BIRÓ P. 4, SZÖLLŐSI P. 6, PAPP ZS. 7 (1), HAJDU 3 (3), MAJOROS 7, MILYÓ 5. Csere: FODOR 1, Moharos, PUSZTAI, SZÁVA, Szöllősi D., TASGYIK 1, TRNYIK 1. Edző: Száva Flórián.

Az Algyő legjobb góldobói: Zsikó 6 (6), Sulyok 4, Kelemen 4.

Kiállítások: 16 perc + Hajdu és Majoros kizárva, ill. 6 perc. Hétméteresek: 5/4, ill. 6/6.

Száva Flórián: – Büszke vagyok a lányokra. Sajnos négy játékosunkat betegség és sérülés miatt nélkülözni kellett, ezért át kellett szervezni a játékunkat, de a játékosok maradéktalanul betartották a gyakoroltakat. Fegyelmezetten, csapatként működve hoztuk a váratlan, de teljesen megérdemelt, nagyarányú győzelmet. Köszönjük a régen látott nagyszámú szurkolóink biztatását!