Connect with us

Sport

A Simon Fiala kajakverseny eredményei

simonfiala090727

simonfiala090727

 

 

SIMON FIALA TIBOR EMLÉKVERSENY

A verseny ideje: 2009. július 25-26. – szombat – vasárnap

 

Nevezett egyesületek:

BSE-ESMA, UTE, Bakó Kajak AVSE, Ráckeve, Békés, BSZHSE, Vértesi SE, Hódy Sport Tata, UKSC, Körös Kajak SE, Csongrád, Szarvas, Algyő, Démász Szeged, Delta, MTK Erzsébetváros, Mezőgép KKK, Szolnoki KKK, Tiszaújváros, Miskolci Vasutas, Építők, Multi, Győr, SZVSI

2009. július 25. – szombat délután – Hosszútáv

1. 15.00 K-1 ffi felnőtt 10000 m

1. Kiss Csaba                                     Körös Kajak SE          10 pont

4. Váncsodi Norbert                           Szarvas                        6 pont

8. Rohony Balázs                              Szarvas                        2 pont

2. 15.05 MK-2 gyermek fiú I. évf. 2000 m

1. Varga Richárd – Bótos Atilla                                 Körös Kajak SE          10 pont

2. Bontovics Bence – Springel Márk                        Szarvas                        8 pont

5. Csatári Bence – Varga Gergő                              Körös Kajak SE            5 pont

   15.05 MK-2 gyermek fiú II. évf. 2000 m

1. Zvara Tibor – Kiszely Tamás                                Szarvas                      10 pont

4. Győző Bence – Terhes Tibor                                Szarvas                        6 pont

3. 15.10 MK-1 gyermek fiú I. évf. 2000 m

2. Kuli István                                      Szarvas                        8 pont

3. Molnár Ábel                                   Szarvas                        7 pont

4. Holló Krisztián                                Szarvas                        6 pont

6. Szabó Márk                                   Körös Kajak SE            4 pont

8. Pintér Gergő                                  BSZHSE                      2 pont

12. Hortobágyi Máté                          Szarvas

4. 15.15 K-2 serdülő fiú V-VI. évf. 4000 m

1. Mrena Lajos – Rusz Tamás                      BSZHSE                    10 pont

5. 15.20 K-1 serdülő fiú V-VI. évf. 4000 m

1. Gyarmati Balázs                            Körös Kajak SE          10 pont

2. Gellai Tamás                                 Körös Kajak SE            8 pont

4. Tótka Sándor                                 Körös Kajak SE            6 pont

5. Bogár Gábor                                  Szarvas                        5 pont

7. Köpe András                                  Körös Kajak SE            3 pont

16. Takács Richárd                           BSZHSE

18. Füzes Péter                                 Szarvas

6. 15.30 MK-2 gyermek leány I-II. évf. 2000 m

1. Homonnai Luca – Varga Anita                  Szarvas                      10 pont

6. Varga Zsanett – Szabó Laura                   Körös Kajak SE            4 pont

 

7. 15.35 MK-1 gyermek leány I. évf. 2000 m

1. Hanyecz Gitta                                Körös Kajak SE          10 pont

3. Roszik Petra                                  Szarvas                        7 pont

5. Kanti Anna                                     BSZHSE                      5 pont

8. 15.40 K-2 serdülő leány V-VI. évf. 4000 m

2. Ágoston Kata – Kéri Virág                         Körös Kajak SE            8 pont

9. 15.45 K-1 serdülő leány V-VI. évf. 4000 m

1. Fazekas Dóra                                Szarvas          10 pont

10. 15.50 K-2 kölyök leány III-IV. évf. 4000 m

1. Lővei Kitti  – Lővei Fanni                                        Körös Kajak SE          10 pont

2. Rákosfalvi Dóra – Tímár Tímea                           Körös Kajak SE            8 pont

11. 15.55 K-1 kölyök leány III-IV. évf. 4000 m

2. Fazekas Györgyi               Szarvas                        8 pont

4. Csatári Zsófia                     Körös Kajak SE            6 pont

5. Springel Kitti                       Szarvas                        5 pont

12. 16.00 MK-1 gyermek leány II. évf. 2000 m

2. Dombvári Rebeka             Szarvas                        8 pont

5. Kanti Dorottya                    BSZHSE                      5 pont

13. 16.05 K-2 kölyök fiú III-IV. évf. 4000 m

2. Szabó Gyula – Varga Zoltán                                 Körös Kajak SE            8 pont

14. 16.10 K-1 kölyök fiú III. évf. 4000 m

1. Bodonyi Ádám                   BSZHSE                    10 pont

2. Hortobágyi Pál                   Szarvas                        8 pont

4. Sztankovics Tamás           Szarvas                        6 pont

6. Szrnka Zoltán                     Szarvas                        4 pont

8. Varga Tibor                        Körös Kajak SE            2 pont

   16.10 K-1 kölyök fiú IV. évf. 4000 m

7. Pintér László                      BSZHSE                      3 pont

15. 16.15 MK-1 kölyök leány III. évf. 4000 m

1. Bela Lili                               Körös Kajak SE          10 pont

2. Litauszki Gréta                   Körös Kajak SE            8 pont

3. Kanti Eszter                        BSZHSE                      7 pont

16. 16.20 MK-1 kölyök fiú III. évf. 4000 m

1. Epresi Konrád                                Körös Kajak SE          10 pont

2. Csipai Tamás                                 Szarvas                        8 pont

17. 16.25 MK-1 gyermek fiú II. évf. 2000 m

2. Stefanik László                  Szarvas                        8 pont

18. 16.50 K-1 ffi felnőtt 200 m

2. Fazekas Nándor                Szarvas

22. kb. 18.30 K-2 női felnőtt 200 m

1. Ágoston Kata – Kéri Virág                                     Körös Kajak SE

5. Bátor Fruzsina – Lós Judit                                    Szarvas

23. kb. 18.40 K-4 ffi felnőtt 200 m

Döntő:

2. Gyarmati Balázs – Tótka Sándor – Hérics Dávid – Szomolányi Máté   Körös Kajak SE – Győr

 

 

2009. július 26. – vasárnap délelőtt – Rövidtáv

26. 8.10 K-1 serdüő fiú VI. évf. 1000 m I. ef.

2. Váncsodi Norbert               Szarvas

27. 8.15 K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000 m II. ef.

1. Gyarmati Balázs                Körös Kajak SE

7. Füzes Péter                        Szarvas

28. 8.25 K-1 serdülő fiú V. évf. 1000 m I. ef.

1. Bogár Gábor                      Szarvas

2. Gellai Tamás                      Körös Kajak SE

3. Takács Richárd                 BSZHSE

30. 8.35 K-1 kölyök fiú IV. évf. 1000 m I. ef.

7. Szrnka Zoltán                     Szarvas

7. Varga Zoltán                      Körös Kajak SE

31. 8.40 K_1 kölyök fiú IV. évf. 1000 m II. ef.

1. Hortobágyi Pál                   Szarvas

3. Kurilla Zsolt                        Körös Kajak SE

4. Sztankovics Tamás           Szarvas

5. Pintér László                      BSZHSE

7. Szabó Gyula                      Körös Kajak SE

32. 8.45 K-1 kölyök leány IV. évf. 1000 m I. ef.

2. Lővei Kitti                           Körös Kajak SE

3. Tímár Tímea                      Körös Kajak SE

5. Csatári Zsófia                     Körös Kajak SE

9. Szalkai Orsolya                  Szarvas

33. 8.50 K-1 kölyök leány IV. évf. 1000 m II. ef.

1. Lővei Fanni                        Körös Kajak SE

2. Fazekas Györgyi               Szarvas

6. Springel Kitti                       Szarvas

37. 9.10 K-1 ffi ifi 1000 m

1. Kiss Csaba                         Körös Kajak SE          10 pont

2. Köpe András                      Körös Kajak SE            8 pont

5. Tímár Richárd                    Körös Kajak SE            5 pont

6. Csőke Zsolt                                    Körös Kajak SE            4 pont

7. Kondor Balázs                    Körös Kajak SE            3 pont

39. 9.20 K-1 serdülő fiú VI. évf. 1000 m DÖNTŐ

1. Gyarmati Balázs                Körös Kajak SE          10 pont

2. Váncsodi Norbert               Szarvas                        8 pont

41. 9.30 K-1 serdülő fiú V. évf. 1000 m DÖNTŐ

2. Bogár Gábor                      Szarvas                        8 pont

3. Gellai Tamás                      Körös Kajak SE            7 pont

6. Takács Richárd                 BSZHSE                      4 pont

42. 9.35 K-1 serdülő leány V. évf. 1000 m

2. Ágoston Kata                     Körös Kajak SE            8 pont

3. Fazekas Dóra                    Szarvas                        7 pont

43. 9.40 K-1 kölyök fiú IV. évf. 1000 m DÖNTŐ

3. Sztankovics Tamás           Szarvas                        7 pont

5. Kurilla Zsolt                        Körös Kajak SE            5 pont

7. Szrnka Zoltán                     Szarvas                        3 pont

8. Hortobágyi Pál                   Szarvas                        2 pont

10. Pintér László                    BSZHSE

44. 9.45 K-1 kölyök leány IV. évf. 1000 m DÖNTŐ

1. Lővei Kitti                           Körös Kajak SE          10 pont

2. Lővei Fanni                        Körös Kajak SE            8 pont

4. Fazekas Györgyi               Szarvas                        6 pont

5. Tímár Tímea                      Körös Kajak SE            5 pont

9. Csatári Zsófia                     Körös Kajak SE            1 pont

45. 9.50 K-2 ffi felnőtt 1000 m

1. Kiss Csaba – Szomolányi Máté                Körös Kajak SE – Győr Graboplast  10 pont

46. 9.55 K-2 ffi ifi 1000 m

3. Tímár Richárd – Csőke Richárd               Körös Kajak SE                                   7 pont

48. 10.05 K-2 serdülő fiú VI. évf. 1000 m

1. Bogár Gábor – Váncsodi Norbert             Szarvas          10 pont

3. Mrena Lajos – Rusz Tamás                      BSZHSE           7 pont

49. 10.10 K-2 serdülő fiú V. évf. 1000 m

1. Takács Richárd – Bodonyi Ádám             BSZHSE                    10 pont

5. Sós Gábor – Sódor Attila                          Békés                           5 pont

50. 10.15 K-2 serdülő leány V-VI. évf. 1000 m

1. Fazekas Dóra – Kéri Virág                                               Szarvas – Körös Kajak SE    10 pont

2. Simák Csenge – Fazekas Györgyi                       Szarvas                                    8 pont

51. 10.20 K-2 kölyök fiú IV. évf. 1000 m

6 Epresi Konrád – Kurilla Zsolt                      Körös Kajak SE            4 pont

7. Varga Tibor – Szabó Gyula                       Körös Kajak SE            3 pont

52. 10.25 K-2 kölyök leány IV. évf. 1000 m

1. Lővei Kitti  – Lővei Fanni                            Körös Kajak SE          10 pont

3. Rákosfalvi Dóra – Tímár Tímea                Körös Kajak SE            7 pont

4. Bela Lili – Litauszki Gréta                          Körös Kajak SE            6 pont

 

55. 10.40 K-1 serdülő fiú VI. évf. 500 m I. ef.

1. Kitajka Béla                                    Szarvas

56. 10.45 K-1 serdülő fiú VI. évf. 500 m II. ef.

8. Füzes Péter                        Szarvas

57. 10.50 K-1 serdülő fiú V. évf. 500 m I. ef.

5. Takács Richárd                 BSZHSE

58. 10.55 K-1 serdülő fiú V. évf. 500 m II. ef.

1. Gellai Tamás                      Körös Kajak SE

3. Domján Kristóf                   Körös Kajak SE

65. 11.30 K-1 ffi ifi 500 m

2. Köpe András                      Körös Kajak SE            8 pont

5. Csőke Zsolt                                    Körös Kajak SE            5 pont

7. Kondor Balázs                    Körös Kajak SE            3 pont

8. Csőke Richárd                   Körös Kajak SE            2 pont

67. 11.40 K-1 serdülő fiú VI. évf. 500 m DÖNTŐ

3. Kitajka Béla                                    Szarvas            7 pont

69. 11.50 K-1 serdülő leány VI. évf. 500 m

4. Simák Csenge                   Szarvas            5 pont

1. Lós Judit                             Szarvas            4 pont

70. 11.55 K-1 serdülő fiú V. évf. 500 m DÖNTŐ

1. Gellai Tamás                      Körös Kajak SE          10 pont

7. Takács Richárd                 BSZHSE                      3 pont

 

71. 12.00 K-1 serdülő leány V. évf. 500 m DÖNTŐ
2. Kéri Virág                           Körös Kajak SE            8 pont

5. Bátor Fruzsina                    Szarvas                        5 pont

73. 12.10 MK-1 szabadidős leány II-III. évf. 500 m

1. Szabó Rebeka                   Körös Kajak SE

2. Junó Daniella                     Szarvas

74. 12.15 K-2 ffi ifi 500 m

1. Kiss Csaba – Rohony Balázs                    Szarvas – Körös Kajak SE                10 pont

2. Hérics Dávid – Gyarmati Balázs               Győr Graboplast – Körös Kajak SE     8 pont

5. Csőke Richárd – Tímár Richárd               Körös Kajak SE                                   5 pont

76. 12.25 MK-1 szabadidős fiú I. évf. 500 m

1. Balogh Zsolt                                   Körös Kajak SE

78. 12.35 K-2 serdülő fiú VI. évf. 500 m

2. Mrena Lajos – Rusz Tamás                      BSZHSE                      8 pont

80. 12.45 MK-1 előkészítő fiú 500 m

4. Somogyi Róbert                 Szarvas                     

5. Junó Bendegúz                  Szarvas

 

81. 12.50 MK-1 előkészítő leány 500 m

2. Szrnka Tímea                    Szarvas

4. Rohony Noémi                   Szarvas

83. 13.00 K-2 serdülő leány V. évf. 500 m

1. Ágoston Kata – Farkas Frida                                Körös Kajak SE – SZVSI       10 pont

2. Lós Judit – Bátor Fruzsina                                    Szarvas                                    8 pont

Pontverseny

1. Multi                        319 pont

2. Körös Kajak SE      312 pont

3. Szarvas                  233 pont

4. UKSC                     173 pont

5. Vértesi SE              163 pont

6. Békés                     158 pont

7. Démász-Szeged    151 pont

8. Csongrád                106 pont

9. BSZHSE                  71 pont

10. BSE-ESMA            48 pont

11. Hódy Sport Tata     30 pont

12. Ráckeve                 24 pont

13. Algyő                      16 pont

14. Miskolc                   15 pont

15. UTE                        14 pont

16. Delta                       12 pont

17. Győr                         9 pont

18. Bakó Kajak AVSE    7 pont

19. SZVSI                       5 pont

20. Tiszaújváros             3 pont

 

Legeredményesebb békésszentandrási női versenyző: Kanti Eszter

Legeredményesebb békésszentandrási férfi versenyző: Bodonyi Ádám

 

Up Next:

Karatés hírek

Don't Miss:

F1 időmérő

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Kiemelt

Hirdetés

Archívum

2009. július
h k s c p s v
« jún   aug »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kategóriák

Friss

Connect