Connect with us

Rendezvény

Köszönet a köszöntésért!

A Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda nevelői közössége nevében szeretnénk köszönetet mondani tanítványainknak és szüleinknek, akik munkánk elismeréseként igazán emlékezetessé tették számunkra a pedagógus napot.

A gyerekek reggeltől virággal érkeztek, kedves köszöntő szavakkal illettek bennünket. A délután folyamán fenntartó gyülekezetünk képviseletében Lázár Zsolt igazgató lelkész méltatta 10 éves oktató-nevelő munkánkat.

Nem az a mester,
aki megtanít valamire,
hanem aki megihleti a tanítványt,
hogy legjobb tudását latba vetve
fölfedezze azt, 
amit már addig is tudott 
(Paulo Coelho)

A Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda nevelői közössége nevében szeretnénk köszönetet mondani tanítványainknak és szüleinknek, akik munkánk elismeréseként igazán emlékezetessé tették számunkra a pedagógus napot.

A gyerekek reggeltől virággal érkeztek, kedves köszöntő szavakkal illettek bennünket. A délután folyamán fenntartó gyülekezetünk képviseletében Lázár Zsolt igazgató lelkész méltatta 10 éves oktató-nevelő munkánkat.

A gyermekek vidám műsorral örvendeztettek meg bennünket, és átnyújtották a szeretet virágait. A szülői munkaközösség nevében Fabó Polett és Mojzsisné Lapatinszki Erzsébet 10 éves születésnapi tortával lepett meg minket, melyet  iskolánk fényképe díszített.

Ő is megköszönte a tantestület áldozatos munkáját, majd további sikereket kívánt az elkövetkezendő tanévekre.

„Azokért élünk, akit szeretünk, azokért, akik igaznak tartanak.
A jövőnek élünk, a szépért, s jóért, amit tehetünk!”
(Széchenyi István)

Köszönettel: 
Molnár Istvánné
igazgató

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Kiemelt

Hirdetés

Archívum

2010. június
h k s c p s v
« máj   Júl »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kategóriák

Friss

Connect