Connect with us

Hírek

Streetfightereink: csillog az ezüst és a bronz

Podani Milán és Varga Róbert

2013. november 9-én a domonyvölgyi Lázár Lovaspark exkluzív környezetében rendezte meg a Magyar Országos Motorsport Szövetség idényzáró ünnepségét igazolt versenyzőinek. A látványos betétműsorokkal is színesített díjátadón a jó hangulatot még fokozta a bőséges svéd asztalos vendéglátás, közben az idénybeli ellenfelek barátian elevenítették fel a bajnokság korábbi izgalmait. Városunkat, sőt megyénket streetfighter verseny számban divízió 2 kategóriában Varga Róbert, míg juniorként Podani Milán képviselte. Mindkét versenyző az egész idényben kemény, kitartó sok-sok órás edzés munkával időnként a technikai problémákkal is megküzdve eredményesen zárta az idényt. Az ünnepségen mindketten többször is dobogóra állhattak. Milánt kétszer is dobogó harmadik fokára szólították mivel az országos ranglista mellett a külön kiírt Kunmadarasi versenyeken is dobogós helyezéseket ért el. Varga Robi kategóriájában országos második helyezést ért el és különdíjat is kapott a kunmadarasi versenyért. Gratulálunk az eredményeitekhez! Szép volt fiúk, méltón öregbítettétek városunk hírnevét az idény során!

Podani Mihály manager

Kiemelt

Molière-bemutatóra készül a Cervinus Teátrum

Cervinus Teátrum

Ránk ijesztett a Mezőhegyes, de sima lett a vége

Hírek

Festőnapnak indult, festőkurzus lesz belőle

Hírek

Magabiztos győzelem a megfiatalított csapattal

Hírek

Hirdetés

Archívum

2013. november
h k s c p s v
« okt   dec »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Kategóriák

Friss

Connect