in

Sikeres szezonkezdet

Vasárnap az NB II-es férfi kézilabda szezonnyitón, a Szarvasi Mozzarella HC, rögtön a nagy riválist, a Kiskunmajsa SE csapatát fogadta. Mind a két csapat óriási lendülettel kezdett, de a szarvasiak állandó1-2 gólos előnyre tettek szert, amit a félidő végéig meg is tartottak. A második félidőre, a szarvasiak töretlen küzdeni akarással jöttek ki, ezután is megmaradt az egy gólos előnyünk, amely néha egálra változott. A végjátékot a szarvasiak bírták jobban idegekkel, hiszen a bírók most sem kíméltek minket, szinte folyamatosan emberhátrányban játszottunk. Volt, amikor három a hat ellen folyt a játék, az ellenfél javára, továbbá amíg az ellenfél kb. tíz hétméterest dobhatott, erősen vitatható szabálytalanságok után, addig mi hármat. Ilyen hátszéllel sem sikerül legyőzniük minket, így a végére 31-30-as hazai győzelemmel zárult a találkozó.