in

Szép játék, magabiztos győzelem

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulóján, a Szarvas FC a bajnoki tabella első helyén tanyázó Szeghalom csapatát fogadta. A szarvasi csapat óriási lelkesedéssel kezdte a mérkőzést, amelynek hamar meg is lett az eredménye, hiszen fiatal játékosuk Becsei már a 7. percben az ellenfél kapujába talált. A szarvas ezután is folyamatosan rohamozott és sorra dolgozta ki a helyzeteket, amelyek sajnos rendre kimaradtak. Majd a 28. percben egy pontos átadás után Klimaj 20-22 méterről, kapásból, óriási gólt lőtt. Bár a forduló többi gólját nem láthattuk, de valószínűleg ez volt a legszebb talált a hétvégén. Ki kell még emelnünk a rendkívül sportszerű játékot, minkét fél részéről és a rendkívül korrekt, precíz, részrehajlástól mentes játékvezetést, amit ritkán tapasztalhatunk megyei szinten. A második félidőben a Szarvas magabiztosan tartotta az eredményt, rendkívül összeszedet volt a csapat, szépen játszottak. Erről mind a nézők, mind a szakvezetők is elismerően nyilatkoztak. A végére maradt az eredmény Szarvas—Szeghalom 2—0 (2—0).

A csapat jelenleg holtversenyben a harmadik helyen áll a tabellán, erre hosszú évek óta nem volt példa.