in

Gulyásosztás énekszó mellett

Ötödik alkalommal került sor ételosztásra városunkban. Az orosházi Illyés Gábor ismét felkerekedett gulyáságyújával, hogy kilőjön újabb 800 adagot a rászorulók közé. Ezzel az ételosztással átlépte a 40000. adagot, ami ha jól számolunk, az 50. alkalmat jelenti. Ennek a gulyásosztásnak a szépsége az volt, hogy ezúttal a megbékélés útjára lépő két evangélikus közösség tagjai együtt mérték az ételt az újtemplomiak óvodája előtt, a Damjanich utcában. Ezúttal énekszó mellett történt a jótékony cselekedet, amit az újtemplomiak énekkara biztosított.

Az gulyásosztás előtt Lázár Zsolt, az Ótemplomi Egyházközség lelkésze, Molnár Pál, az Újtempolmi Egyházközség felügyelője és Illyés Gábor köszöntötte az összegyűlt rászorulókat. Lázár Zsolt kihirdette a következő ételosztás idejét, ami június utolsó vasárnapján lesz a Fő téren Szarvas Város Önkormányzatának a támogatásával.

Vélemény, hozzászólás?

Tablóverseny 2010

SP?